Звернення Віталія Кічеряка до Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

Результат пошуку зображень за запитом "Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів"11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Однією із найстрашніших сторінок історії українського народу є період Другої Світової війни. З перших днів окупації німецькими військами було встановлено режим терору, знущання над мирним населенням.

Грабуючи народне багатство України, знищуючи населення, німецькі фашисти намагалися поставити народ на коліна, використати людей, як робочу силу для потреб рейху та його збройних сил. З цією метою на Україні було введено режим рабсько-кріпосницької праці.

11 квітня 1945 року о 15.15 зупинився годинник у Бухенвальді. Цей день невдовзі у світі стали відзначати як Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Багато днів минуло з того часу, коли люди томилися в неволі нацистських окупантів. Але пам’ять про ті страшні роки лихоліть закарбована в душах колишніх малолітніх в’язнів та залишатиметься історичними рядками для нащадків.

Сьогодні, ми вшановуємо тих, чиє життя обірвалось за колючим дротом концтаборів. Та низький уклін тим людям, які своєю мужністю зуміли вистояти у фашистському полоні.

В цей день бажаю всім, хто пройшов крізь пекло концтаборів, міцного здоров’я, щастя, належних умов життя та необхідного захисту й підтримки з боку рідних та оточуючих.

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Погода в Косові