Головне

Студентам ЗВО Івано-Франківської області пропонується прийняти участь в конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робот отримають грошові гранти

05092019000Поспішайте, у вас ще вистачає часу для участі в конкурсі «Розумним Бути Модно» потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Учасниками конкурсу можуть стати за власним бажанням студенти закладів вищої освіти Івано-Франківщини, а також здобувачі вищої освіти більш ніж сотні українських державних закладів ВО. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Позмагатися за грант мають можливість студенти ЗВО, які є офіційними учасниками конкурсу. У разі перемоги студенти отримають гранти у розмірі оплати за навчання за 10, 6 або 3 місяці. Сума відповідатиме тій, що студент-переможець витрачає згідно умов діючого контракту. Студенти-переможці державного замовлення отримають стипендіальне забезпечення за відповідний період.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: www.likar.info- Інформаційний портал про здоров'я та медицину; www.e-kvytok.kiev.ua- Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; www.uaua.info- Інформаційний портал для батьків про дітей; www.nadra.com.ua- Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Переможців буде визначено 23.10.2019

Бажаємо успіху, творчого натхнення та перемоги найрозумнішим. Сподіваємося, це будуть студенти, які прославлятимуть Івано-Франківщину!

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Погода в Косові