Звернення голови райдержадміністрації Віталія Кічеряка з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Результат пошуку зображень за запитом "день пам'яті та примирення"

9 травня – 73-тя річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі земляки !

Вітаю вас з 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

73 роки відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю.

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

Шановні ветерани!

Низький  уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Дорогі захисники Вітчизни!

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя! Вірю, що День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації у боротьбі з агресором, який зазіхає на нашу землю і нашу незалежність та додасть усім нам наснаги, мудрості, наполегливості на шляху до миру і кращого майбутнього, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави.

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Погода в Косові