Привітання Олега Гончарука з нагоди Дня державної служби України

news-imageШановні державні службовці Прикарпаття!

23 червня Ви святкуєте своє професійне свято.

2018 рік є знаковим і особливо важливим для державної служби України і для кожного із нас. 100 років тому вперше в історії України на законодавчому рівні запровадили інститут державної служби як фундаментальну засаду національної державності.

Сьогодні державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності й професіоналізму. Від ефективною функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

Нові виклики щоденно постають перед кожним державним службовцем на шляху впровадження ефективних механізмів управління відповідно до європейських стандартів, переорієнтації державної служби на задоволення потреб суспільства та відновлення довіри до держслужбовця як гаранта захисту прав і інтересів кожного громадянина.

Не зважаючи на непросту ситуацію, переконаний, що разом в єдності гідно пройдемо намічений шлях.

Напередодні свята – Дня державної служби України, хочу побажати, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а Ваша наполеглива праця і відданість справі увінчалися новими здобутками у професійній діяльності в ім’я розквіту нашої області та подальшої розбудови Української держави.

Слава Україні!

Голова обласної
державної адміністрації                                          Олег Гончарук

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Погода в Косові