Шановні працівники національного природного парку «Гуцульщина» вітаю Вас з 10-ою річницею створення національного природного парку «Гуцульщина»!

14 травня 2002 року Президентом України було видано Указ „Про створення національного природного парку "Гуцульщина", завдяки чому Косівщина стала відома, як центр збереження та дослідження унікальних природних комплексів, не тільки в Україні, але і за її межами.

З початку діяльності парку колектив своєю щоденною працею забезпечує збереження, відтворення та раціональне використання ресурсів рослинного та тваринного світу, унікальних природних комплексів та етнокультурного середовища Покутсько-Буковинських Карпат. У парку створено і добре обладнано лабораторію екологічного моніторингу, метеостанцію, еколого-освітній центр, в приміщенні Косівського природоохоронного науково-дослідного відділення оформлено кімнату-музей природи, налагоджено плідну співпрацю з національними природними парками України та інших держав.
 Відзначаємо важливість створення та функціонування Маєтку Святого Миколая, основними завданнями якого є культурно-духовна, спортивно-оздоровча та еколого-освітня діяльність.
Бажаю всім працівникам НПП “Гуцульщина” творчої енергії,  нових досягнень, сил та наснаги на шляху збереження та примноження  природи - неоціненного багатства нашого краю.
Зичу міцного здоров’я, добра і благополуччя Вам і Вашим родинам!

 З повагою

Голова Косівської районної
державної адміністрації
Ярослав Шинкарук

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Погода в Косові