Щодо ліквідації Косівської районної державної нотаріальної контори

У зв'язку з тривалою відсутністю бажаючих працевлаштуватись на вакантну посаду державного нотаріуса Косівської районної державної нотаріальної контори та відсутністю державних нотаріусів на яких можна покласти виконання обов'язків інших державних нотаріальних контор, Міністерством юстиції України прийнято наказ від 12.10.2016 року №2965/5 "Про ліквідацію Косівської районної державної нотаріальної контори Івано-Франківської області".

На сьогоднішній день управлінням юстиції у відповідності до пункту 4.7. Правил ведення нотаріального діловодства, затверджених наказом Міністерства юстиції України 22.12.2010 №3253/5, здійснюються заходи щодо передачі всіх архівних справ державної нотаріальної контори до Івано-Франківського обласного державною нотаріального архіву.

З метою зняття соціальної напруги у районі та містах області, де нотаріальні контори не працюють, працівниками управління юстиції спільно з працівниками центрів і а бюро безоплатної вторинної правової допомоги, систематично здійснюються виїзні прийоми, де надаються консультації громадянам.

Крім того, управлінням юстиції рекомендовано приватним нотаріусам відповідним, нотаріального округу при вчиненні нотаріальних дій з оформлення спадкових прав пільгових категорій громадян, справляти плату за вчинення нотаріальних дій розмір якої буде прирівняний до розміру оплати за вчинення аналогічних нотаріальних дій в державній нотаріальній конторі.

У разі виникнення питань, просимо звертатись у відділ з питань нотаріат за тел. (0342) 55-19-98.

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams