До Всесвітнього дня домашніх тварин у Косові проведуть інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?»

0811201800028 листопада 2018 року на базі інтерактивного еколого-пізнавального центру НПП «Гуцульщина» відбудеться районний інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?» серед молоді.

Турнір проводиться сектором у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, відділом освіти райдержадміністрації, НПП «Гуцульщина» у співпраці із районним інтелектуальним клубом «Ерудит».

Змагання приурочені відзначенню Всесвітнього дня домашніх тварин, який у багатьох країнах світу святкують 30 листопада з метою нагадати суспільству про його відповідальність за всіх одомашнених людиною тварин.

Турнір ЩДК проводитиметься у рамках реалізації в районі освітнього проекту «Біоетика» по гуманному та відповідальному ставленню до тварин.

Турнір відбуватиметься у відповідності до Положення про його проведення.

У період до 23 листопада 2018 року команди подають до сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Заявку встановленого зразка на участь у Турнірі (м. Косів, м-н Незалежності, 11, каб.17, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ

Вкладення:
Скачати цей файл (polozennya.pdf)polozennya.pdf[ ]558 Kb
Скачати цей файл (zayavka.pdf)zayavka.pdf[ ]48 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams