УЧАСНИКАМ РЕКОРДУ УКРАЇНИ ПО ПРОВЕДЕННЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО УРОКУ ДОБРОТИ ВРУЧИЛИ СЕРТИФІКАТИ

2812201800026 грудня 2018 року у Косівській райдержадміністрації провели урочисте нагородження учасників Рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений упродовж одного дня».

Нагадаємо, що 4 жовтня по всьому світі відзначали Міжнародний день тварин – свято, покликане зосередити увагу людства не лише на власних потребах, але знайти час і згадати про інших мешканців планети Земля.

4 жовтня широка інформаційна кампанія проти жорстокості та бездушності у поводженні з тваринами розгорнулася і в Україні. За ініціативи благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» та за всебічної підтримки Міністерства освіти і науки України і Гуманістичного руху UAnimals у закладах освіти нашої держави проводився Всеукраїнський урок доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Ряд шкіл Косівського району, Яблунівської та Рожнівської об’єднаних територіальних громад активно долучилися до проведення Всеукраїнського уроку доброти, під час якого вчителі обговорили з учнями важливі аспекти етичного та відповідального поводження з тваринами.

Друковані сертифікати учасників Рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений упродовж одного дня» отримали Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст., Бабинська ЗОШ І-ІІ ст., Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст., Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст., Черганівська ЗОШ І-ІІ ст., Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст., оскільки саме ці школи провели 4 жовтня 2018 року більше п’яти таких уроків.

Електронні сертифікати отримали вчителі Світлана Обушак (Шешорська ЗОШ І-ІІ ст.), Світлана Хрущ (Старокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Світлана Перцович (Середньоберезівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Людмила Іванюк (Городянська ЗОШ І-ІІ ст.), Марія Мосейчук (Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Марія Урбанович (Вижньоберезівський НВК), освітяни Стопчатівського ліцею Мирослава Добровольська, Любов Атаманюк та Марта Скригунець, Богдана Іванчук (НПП «Гуцульщина»), Олександра Яремин (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Вітаємо освітян та екоосвітян Косівщини із високою відзнакою та висловлюємо щирі сподівання, що їхня діяльність у питаннях просвітницької роботи серед учнівської молоді щодо етичного ставлення до тварин на досягнутому результаті не зупиниться.

Куратори освітнього проекту «Біоетика» на Косівщині

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Наші вітання !

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)