УЧАСНИКАМ РЕКОРДУ УКРАЇНИ ПО ПРОВЕДЕННЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО УРОКУ ДОБРОТИ ВРУЧИЛИ СЕРТИФІКАТИ

2812201800026 грудня 2018 року у Косівській райдержадміністрації провели урочисте нагородження учасників Рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений упродовж одного дня».

Нагадаємо, що 4 жовтня по всьому світі відзначали Міжнародний день тварин – свято, покликане зосередити увагу людства не лише на власних потребах, але знайти час і згадати про інших мешканців планети Земля.

4 жовтня широка інформаційна кампанія проти жорстокості та бездушності у поводженні з тваринами розгорнулася і в Україні. За ініціативи благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» та за всебічної підтримки Міністерства освіти і науки України і Гуманістичного руху UAnimals у закладах освіти нашої держави проводився Всеукраїнський урок доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Ряд шкіл Косівського району, Яблунівської та Рожнівської об’єднаних територіальних громад активно долучилися до проведення Всеукраїнського уроку доброти, під час якого вчителі обговорили з учнями важливі аспекти етичного та відповідального поводження з тваринами.

Друковані сертифікати учасників Рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений упродовж одного дня» отримали Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст., Бабинська ЗОШ І-ІІ ст., Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст., Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст., Черганівська ЗОШ І-ІІ ст., Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст., оскільки саме ці школи провели 4 жовтня 2018 року більше п’яти таких уроків.

Електронні сертифікати отримали вчителі Світлана Обушак (Шешорська ЗОШ І-ІІ ст.), Світлана Хрущ (Старокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Світлана Перцович (Середньоберезівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Людмила Іванюк (Городянська ЗОШ І-ІІ ст.), Марія Мосейчук (Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Марія Урбанович (Вижньоберезівський НВК), освітяни Стопчатівського ліцею Мирослава Добровольська, Любов Атаманюк та Марта Скригунець, Богдана Іванчук (НПП «Гуцульщина»), Олександра Яремин (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Вітаємо освітян та екоосвітян Косівщини із високою відзнакою та висловлюємо щирі сподівання, що їхня діяльність у питаннях просвітницької роботи серед учнівської молоді щодо етичного ставлення до тварин на досягнутому результаті не зупиниться.

Куратори освітнього проекту «Біоетика» на Косівщині

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams