У ЦЕНТРІ КОСОВА ВСТАНОВИЛИ СІТІЛАЙТ ЯК ЗАКЛИК ДО ГУМАННОГО СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН

28122018024Днями у центрі Косова встановили сітілайт, що закликає містян та гостей нашого краю до етичного поводження з тваринами, які за певних обставин опинилися на вулиці.

Для такої соціальної реклами використано малюнок учасниці районного конкурсу дитячої творчості по гуманному та відповідальному ставленню до тварин «Добро починається з Тебе» Анни Остафійчук (учениця Вербовецької ЗОШ І-ІІ ст.), яка у своїй роботі по дитячому звертається до дорослих із красномовним проханням не бути байдужими, черствими, безвідповідальними до тих, котрі самі себе захистити не в змозі.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року районний конкурс творчих робіт по гуманному та відповідальному ставленню до тварин «Добро починається з Тебе…» проводився як відкритий соціальний, мистецький захід в рамках освітнього проекту «Біоетика» за ініціативи сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації та волонтерського руху «Врятуй Друга».

Малюнок талановитої дівчинки Анни Остафійчук був відібраний членами конкурсної комісії як творча робота, яка пропагує такі людські цінності як людяність, доброта та милосердя до тварин.

Куратори освітнього проекту «Біоетика» на Косівщині

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams