РОЗПОЧАВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН»

22012019001Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» розпочав ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин», який відбуватиметься у чіткій відповідності до Умов його проведення.

Його мета - популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

Завдання конкурсу - виконати ілюстрацію (до 2 малюнків від одного учасника) до оповідання «Біла мисочка в блакитний горошок».

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-4 та 5-7 класів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти відповідного віку.

Терміни проведення конкурсу: січень - травень 2019 року.

Конкурсні роботи надсилаються до 10 травня 2019 року на адресу Національного еколого-натуралістичного центру з приміткою.

За додатковою інформацією звертатися в м. Києві: тел. (044) 430-43-90, 430-00-64, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; сайт: https://www.nenc.gov.ua.

Вкладення:
Скачати цей файл (umovy.pdf)umovy.pdf[ ]69 Kb
Скачати цей файл (opovidanyya.pdf)opovidanyya.pdf[ ]56 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams