В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ КОСІВЩИНИ ЗБИРАТИМУТЬ КОРМ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

22032019035За ініціативи Косівського районного учнівського самоврядування у період з 01 по 12 квітня 2019 року у закладах загальної середньої освіти району проходитиме Акція милосердя та добра «Маленький пакунок – великий дарунок», яка має на меті збір корму для тварин, які за різних обставин опинилися на вулиці.

22032019036Така масштабна Акція по збору корму для тварин-безхатьків проводитиметься на теренах нашого району вперше. Активна та ініціативна учнівська молодь вирішила об’єднати свої зусилля на підтримку безпритульних чотирилапих друзів.

Акція милосердя та добра «Маленький пакунок – великий дарунок» - це добровільна доброчинна акція. Зібраний корм передається на безоплатній основі представникам Волонтерського руху «Прилаштуй Друга» м. Косів, які, у свою чергу, разом зі школярами (за їх бажання) передадуть його до мисочок безпритульних собак та котів у Косівському районі.

22032019037Акція проводитиметься у рамках реалізації на Косівщині освітнього проекту «Біоетика» за підтримки відділу освіти районної державної адміністрації, сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, БФ «Щаслива лапа» та у тісній співпраці із Волонтерським рухом «Прилаштуй Друга» м. Косів.

За повідомленням кураторів проекту «Біоетика»

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams