На Косівщині стартує ІІ районний конкурс творчих робіт по гуманному та відповідальному ставленню до тварин

28082019019У період з 09 вересня по 04 листопада 2019 року на Косівщині проводитиметься ІІ районний конкурс творчих робіт по гуманному та відповідальному ставленню до тварин «Добро починається з Тебе…».

Метою Конкурсу є:

-         формування високого рівня еколого-етичної свідомості та культури, ціннісної орієнтації дітей, учнівської та студентської молоді на гуманне і відповідальне ставлення до тварин;

-         відображення соціальних проблем споживацького ставлення людини до тварин, безпритульності тварин, жорстокості у поводженні з ними, пошук нестандартних, оригінальних ідей для їх подолання;

-         залучення дітей та учнівської молоді до відкритого обговорення і привернення уваги широкої аудиторії до соціально значущих тем.

Конкурс відбуватиметься у відповідності до Положення про його проведення. Конкурсні роботи прийматимуться у період з 05 по 08 листопада 2019 року за адресою: м. Косів, вул. Незалежності, 42/1, Косівський районний центр дитячої творчості.

До робіт додається Заявка на участь у ІІ районному конкурсі дитячої творчості по гуманному та відповідальному ставленню до тварин «Добро починається з Тебе…» встановленого зразка.

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ

Вкладення:
Скачати цей файл (zayava.pdf)zayava.pdf[ ]73 Kb
Скачати цей файл (polozennya.pdf)polozennya.pdf[ ]394 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams