Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Станом на 10 лютого 2020 року у світі зареєстровано 40 536 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 910 летальні.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом не зафіксовано.

Ризики інфікування 2019- nCoV для населення країн Європи на даний час залишається низький, незважаючи на те, що було зареєстровано декілька імпортованих випадків з семи країн ЄС. Загальна кількість зареєстрованих випадків на цій території залишається низькою.

Нагадаємо, що вчора на борту круїзного лайнера Diamond Princess в українця, члена команди, виявлено гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV.

Наразі українець перевезений до японської лікарні. Там він буде перебувати в ізоляції під медичним спостереженням щонайменше 14 днів.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних

рекомендації:                                                                                              

  1. Часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
    1. Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
    2. Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей;
    3. Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Шановні краяни! Виконуючи вищевказані рекомендації Вам вдасться уникнути тяжкого захворювання та зберегти здоров’я своїх рідних та близьких.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams