Щодо якості питної води із центральних водопроводів м. Косів та смт. Верховина

Косівською міжрайонною філією ДУ « Івано- Франківський обласний  лабораторний центр  МОЗ України» проводиться  постійний моніторинговий контроль  якості питної води із Косівського та Верховинського центрального водопроводу.

За 9 місяців 2017р.  із Косівського центрального водопроводу було відібрано 25 проб води на мікробіологічні показники, нестандартні  відсутні, та 28 проб води на санітарно – гігієнічні показники . Нестарндартні відсутні.

Із Верховинського центрального водопроводу на мікробіологічні показники  відібрані 22 проби води .Нестандартні відсутні. Та  28 проб води на санітарно- гігієнічні показники ,нестандартні відсутні.

Крім того укладено договора із « Косівміськводосервіс» директор   Сліпанюк Ю.В. та Верховинським водопровідно – каналізаційним підприємством директор Мельничук В.С. на проведення лабораторних досліджень води з центральних водопроводів.

Згідно даних договорів  проводиться додатковий  відомчий контроль  за якістю питної води  на мікробіологічні та санітарно – гігієнічні показники., а по Верховинському  центральному водопроводі  ще і на паразитологічні показники так як використовуються незахищені підземні води   для водопостачання смт.Верховина.. Нестандартні результати  досліджень по цих договорах ,відсутні.

Дупей В.В.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams