10 березня - День землевпорядника

05032018001Професійне свято – День землевпорядника відзначається в Україні щорічно в другу суботу березня і цього року відмічається 10 березня.  В Україні професія землевпорядника завжди користувалась повагою, так як вона пов’язана з безцінним скарбом України – її землею. Землевпорядник пройшов славний шлях від вручення вірчих земельних титулів до статусу висококваліфікованого професіонала, який з честю реалізовує державну земельну політику.

Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.

Зусиллями фахівців земельної служби Косівського району проводяться  робота з ведення Державного земельного кадастру, інвентаризації та грошової оцінки,  ведення землеустрою та ринку земель. Як ніколи, сьогодні розраховуємо на активність і професіоналізм  спеціалістів земельної служби у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

Є символічним, що професійне свято землевпорядників відзначається на початку весни, яка є символом оновлення. Оновлення має стати лейтмотивом роботи земельної служби.

З нагоди професійного свята, шановні землевпорядники та ветерани землевпорядної служби, щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем землевпорядника. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. БажаюВам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя, нових трудових досягнень.Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі. Висловлюємо вдячність за роботу і вірність професійному обов’язку за суттєвий внесок у реалізації державної політики у сфері земельних відносин  Косівщини.

Начальник  Відділу
 у Косівському районі
І.В.Сайнюк

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams