Проведено нараду із спеціалістами землевпорядникам сільських, селищних та міської рад та Рожнівської, Яблунівської, Космацької ОТГ

29012018000Начальником  Відділу у Косівському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Сайнюк Іванною Василівною проведено нараду із спеціалістами землевпорядникам  сільських, селищних та міської рад та Рожнівської, Яблунівської, Космацької ОТГ. В ході наради начальник відділу земельних відносин  Космацької ОТГ  Палійчук Д.М поділився  досвід роботи ОТГ в галузі регулювання земельних відносин. 

29012018001Спеціалістам землевпорядникам надано доручення надати відділу  відомості про земельні ділянки право власності/користування, на які було посвідчене до 2004 року відповідними державними актами та договорами оренди. Заслухано питання  планування робіт із землеустрою у 2018 році та пропозиції відділу щодо використання коштів від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва планування робіт із землеустрою у 2018 році.

29012018002Начальником відділу Іванною Сайнюк акцентовано на вжиття заходів щодо передбачення в місцевих бюджетах на 2018 рік коштів на виконання робіт із встановлення(зміни) меж адміністративно-територіальних утворень та проведення поновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів. 

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams