Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Відповідно до Закону України від 10.12.2015р. №889-УІІІ «Про державну службу», Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016р. №246, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 06.04.2016р. №72 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» у зв’язку з необхідністю заміщення вакантної посади державного службовця

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурси на заміщення вакантних посад державного службовця категорії «В»:
  2. 1 головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Косівської районної державної адміністрації ((строковий договір) додаток до наказу 1);
  3. 2 головний спеціаліст - державний соціальний інспектор відділу соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Косівської районної державної адміністрації ((строковий договір) додаток до наказу 2).
  4. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державного службовця категорії «В»:
  5. 1 головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Косівської районної державної адміністрації ((строковий договір) додаток до наказу 3);
  6. 2 головного спеціаліста - державного соціального інспектора відділу соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Косівської районної державної адміністрації ((строковий договір) додаток до наказу 4).
  7. Заступнику начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи (С.Мельниченко) в терміни та в порядку, визначеному чинним законодавством, надіслати наказ про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» на електронну адресу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано - Франківській та Тернопільській областях vacancy 10@nads. gov. на та розмістити на офіційному на веб - сайті райдержадміністрації.
  8. Забезпечити прийняття та перевірку документів кандидатів на участь у конкурсі протягом 17 календарних днів з дня розміщення оголошення про проведення конкурсів на сайті Національного агенства України з питань державної служби.
  9. Конкурсній комісії управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повести конкурсний відбір на заміщення вакантної посади державного службовця, згідно із затвердженими умовами проведення конкурсу, 03 грудня 2018 року.
  10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління праці         Василь Ропар

Вкладення:
Скачати цей файл (Nakaz.PDF)Nakaz.PDF[ ]1088 Kb
Скачати цей файл (Umovy 1.doc)Umovy 1.doc[ ]65 Kb
Скачати цей файл (Umovy 2.doc)Umovy 2.doc[ ]65 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams