Назва ради

П.І.Б. голови і секретаря

Робочий

телефон

1.

 

 

Косівська

Заступник голови

Секретар виконкому

Секретар м/ради

Плосконос Юрій Олександрович

Костинюк Святослав Васильович

Михайлюк Таїсія Іванівна

Печижак Роман Михайлович

2-48-32

2-26-67

2-11-67

2.

Кутська

Вардзаль Ярослав Ігорович

Федюк Людмила Іванівна

4-53-03

4-51-62

3.

Яблунівська

Безпалова Лідія Романівна

Писаренко Іванна Олександрівна

3-61-52

3-61-32

4.

Акришірська

Пилип’як Марія Петрівна      

Кирничук Галина Дмитрівна

3-81-88

5.

Бабинська

Гелетюк Володимир Васильович

Самокіщук Василь Васильович

6-81-41

6.

Баня-Березівська

Пукас Микола Миколайович  

Кадинська Ольга Антонівна

5-90-01

7.

Брустурівська

(ОТГ)

Гасюк Іван Васильович

Дутчак  Ольга Юріївна

5-95-30

8.

Великорожинська

Том’юк Микола Петрович

Проданчук Руслана Василівна

4-66-09

9.

Вербовецька

Сусак Іван Іванович

Зузяк Марія Танасівна

5-24-10

5-24-11

10

Вижньоберезівська

Бодруг Микола Миколайович

Філійович Микола Миколайович

3-77-35

11

Городянська

Пророчук Василь Петрович

Ворохобко Мар’яна Михайлівна

6-75-35

2-23-42

12

Кобаківська

Дивоняк Василь Рудольфович

Никифорук Галина Василівна      

2-52-65

2-52-41

13

Космацька

(ОТГ)

Бербеничук Дмитро Дмитрович

Чорнищук Ольга Іванівна

5-77-21

5-77-18

5-77-22

14

Лючанська

Хім’як Микола Семенович

Михайлюк Ольга Тарасівна

3-85-14

15

Лючківська

Васкул Богдан Ярославович     

Юрчук Дмитро Васильович

5-90-13

16

Малорожинська

Воротняк Ганна Іванівна

Ткачук Марія Василівна

4-63-59

17

Микитинецька

Гасюк Надія Дмитрівна

Атаманюк Ігор Валенінович

2-91-72

18

Нижньоберезівська

Іванків Михайло Матвійович

Ільницька Марія Степанівна

3-75-36

19

Пістинська

Бейсюк Тарас Васильович 

Пліхтяк Оксана Дмитрівна

2-83-23

2-83-31

 20

Прокуравська

(ОТГ)

Дудюк Василь Васильович

Павлюк Марія Василівна

5-21-55

21

Рибненська

Марчук Дмитро Філімонович

Самокіщук Марія Тарасівна

2-96-89

22

Річківська

Ванджурак Оксана Василівна

Пітиляк Сніжана Володимирівна

6-92-41

23

Рожнівська

Атаманюк Василь Васильович

Захарук  Олександра Юріївна

2-61-38

2-62-22

24

Розтоківська

Данищук Євген Михайлович 

Крильчук Василина Василівна

 4-68-40

25

Середньоберезівська

Ігнатюк Микола Миколайович

Ігнатюк Марія Дмитрівна

3-77-86

3-77-89

26

Слобідська

Будз Петро Михайлович

Дем'ян Емілія Дмитрівна

4-80-85

27

Смоднянська

Рабинюк Михайло Юрійович  

Варадовська Євдокія Танасівна

4-95-84

4-93-93

28

Снідавська

Медведчук Світлана Лук’янівна

Грималюк Ганна Михайлівна

6-93-45

29

Соколівська

Стефурак Василь Григорович   

Стефурак Галина Петрівна

6-21-66

6-21-41

30

Старокутська

Лаврук Григорій Петрович

Лукань Оксана Василівна

4-51-92

4-54-95

31

Стопчатівська

Андрійчук Іван Васильович

Клевець Ганна Юріївна

3-65-37

32

Текучанська

Бойчук Ніна  Михайлівна

Ковбаснюк Ганна Іванівна

3-82-39

3-81-12

33

Трацька

Яремійчук Роман Михайлович

Слободян Роман Васильович

2-72-16

34

Тюдівська

Довганюк Оксана Іванівна

Слижук Руслана Василівна

4-67-25

35

Уторопська

Ніжевський Омелян Іванович    

Микитюк Людмила Василівна

3-72-72

36

Хімчинська

Розвадовський Василь Петрович

Кіщук Галина Іванівна   

2-73-22

37

Черганівська

Яремин Микола Михайлович

Будз Марія Юріївна

4-86-38

38

Шепітська

Плитчук Степан Іванович

Петращук Марія Петрівна

5-72-19

39

Шешорівська

Якібчук Василь Володимирович  

Крилюк Петро Васильович    

5-85-46

5-85-22

40

Яворівська

Коцелівський Валерій Дмитрович

Рибчук  Світлана Миколаївна

6-97-11

№ п/п

Назва установи

Прізвище, ім’я , по батькові керівника

Робочі номери телефонів

1

Відділ освіти  РДА           

Козьменчук Володимир Ярославович

2-47-84, 2-47-91

2-19-71

2

Відділ культури, національностей та релігій  РДА  

Струк Василь Васильович

2-14-63, 2-13-22

2-01-78

3

Управління праці та соціального захисту населення РДА                                                                          

Ропар Василь Васильович

2-10-14, 2-11-81,

2-19-82

4

Районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соц. послуг) РДА

Филищук Юрій Дмитрович

2-11-44, 2-26-00

5

Фінансове управління РДА

Козак Світлана Юріївна

2-13-93, 2-11-91

6

Відділ агропромислового розвитку РДА

Новицький Ярослав Орестович

2-46-90, 2-13-73

7

Головний архітектор району

Дворник Володимир Романович

2-15-67

8

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА

Яремин Степан Миколайович

2-14-89

9

Служба у справах дітей РДА

Буратинська Олена Ярославівна

2-45-69

10

Управління економічного розвитку, торгівлі і туризму РДА

Жмендак Василь Омелянович

2-10-07,

2-22-75

11

Косівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області

Рибенчук  Марія Миколаївна

2-49-39, 2-46-56

12

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Кічеряк Віталій Васильович

2-22-98

13

Управління Державної казначейської служби  в Косівському районі            

Корольчук Любов Дмитрівна

2-48-15, 2-48-07

14

Управління статистики в Косівському районі

 

Мироняк Оксана Василівна

2-47-95, 2-11-98

2-10-31

15

Косівське відділення Коломийської ОДПІ

Мельниченко Оксана Михайлівна

2-01-00, 2-26-25

2-10-03, 2-10-88

16

Районний центр зайнятості

Цимбалюк Василь Дмитрович

2-48-81

17

Косівський відділ поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області

Байдусь Олександр Володимирович

2-49-25, 2-14-95

18

Відділення ДАІ з обслуговування Косівського району та авто-технічної інспекції                            

Костюк Володимир Володимирович

4-96-40

19

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (керівник)

Ковалюк Василь Петрович

2-48-61, 2-11-03

 

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (заступник)

Медведчук Дмитро Петрович

 

20

Косівський районний відділ управління   служби безпеки України в Івано – Франківській області                        

Мітрофан Віорел Федорович

2-22-95, 2-01-10

2-11-41

21

Косівський районний суд                            

Сабадах Броніслав Васильович

2-45-46, 2-47-45

22

Косівський районний відділ Державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції в Івано-Франківській області

Йоник Іван Миколайович

2-02-85

2-46-86, 2-02-86

24

Відділ Держгеокадастру в Косівському районі                

В.о. Сайнюк Іванна Василівна

2-47-90, 2-46-97

2-45-04

25

Косівський районний відділ філії ДЗК   у Івано-Франківській області

Соломійчук Іван Васильович

2-47-13

26

Національний парк  „Гуцульщина”

Стефурак Юрій Петрович

2-37-09

27

ДП „Кутське лісове господарство”                        

Дмитрук Василь Дмитрович

3-66-44, 3-66-48

28

РП „Райагроліс”                 

 

4-93-11

29

Косівський районний відділ Управління ДС НС в

Івано-Франківській області                    

Ковалюк Василь Михайлович

2-16-87, 2-46-22

30

 Косівський центр поштового зв’язку № 5

Крутофіст Марія Василівна

2-47-88, 2-13-83

31

Косівське відділення Снятинського Управління експлуатації газового господарства

Сімків Тарас Орестович

 

2-14-02, 2-48-69 (ф)2-02-56

32

Філія ПАТ „Косівський РЕМ”

Бортейчук Сергій Степанович

2-12-23, 2-37-25

34

Косівський міжрайонний відділ ДУ «ІФОЛЦ Держсанепідемслужби України»

Узюмов Анатолій Леонтійович

2-14-83, 2-25-54

2-03-86

35

Косівська центральна районна  лікарня                

Микитюк  Дмитро Михайлович

 

2-22-79, 2-16-21

2-21-01

36

Яблунівська районна  лікарня

Гнатищак Ігор Михайлович

3-61-72

37

Кутська міська  лікарня

Грабовецький Ігор Ярославович

4-53-79, 4-52-63

38

Районний фтизіопульмонологічний диспансер

Сем'янів Олександр Іванович

2-24-04, 2-48-76

39

Районне Товариство Червоного Хреста

Кабин Микола Миколайович

2- 03-72

40

Управління Держпродспоживслужби в Косівському районі         

Щур Іван Григорович

4-96-29, 4-93-19

41

ТзОВ „ВКБ”

Ковалюк Микола Миколайович

2-25-87

42

Промінь                    

Юрчишин Богдан Васильович

2-23-60

44

Райагробуд                

Клуб Андрій Іванович

2-38-45

45

Філія ДП „Косівський райавтодор”                  

Зеленевич Володимир Васильович

4-96-52

46

Міське комунальне підприємство „Косівміськводосервіс”

Сліпанюк Юрій Васильович

2-10-28

4-93-19

47

Побут

Черчук Ганна Миколаївна

2-48-54

48

АПБ „Приватбанк”

Крицкалюк Ярослав Юрійович

2-10-89, 2-22-90

49

Ощадбанк

Сабадах Ганна Миколаївна

2-47-69, 2-22-94

50

Банк „Аваль”

Вавриків Діана Володимирівна

2-46-53

51

Банк „Ідеабанк”

Цанцала Тетяна Валентинівна

2-48-89, 2-46-53

52

Кредитна спілка „Косівська”

Довгун Оксана Миколаївна

2-49-36, 2-03021

53

ПАТ „Скіф-Авто”                   

Волощук Володимир Йосипович

2-10-37, 2-11-43 2-13-76

54

Автостанція

 Настащук Микола Васильович

2-12-67

55

Редакція часопису  „Гуцульський край”

Кравчук Назар Дмитрович

2-45-53 (ф),

2-13-56, 2-13-58

56

Косівський  районний військовий комісаріат

Срібняк Андрій Сильвестрович

2-12-38, 2-14-33

57

Товариство сприяння обороні України

Франчук Володимир Дмитрович

2-47-86

58

Відділення ВДФСС

Глібчук Богдан Ярославович

2-19-90, 2-48-77

59

Верховинський МРВДФСС з ТВП

Шімон Оксана Володимирівна

2-49-23

60

Косівське районне відділення НАСК „Оранта”

Ільчук Василь Васильович

2-47-94, 2-11-78

61

Косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

 Юрчишин Галина Миколаївна (директор інституту)

 Стеф’юк Роман Григорович (директор училища)

2-12-60,2-11-53

2-26-46 – гурт.

62

Школа мистецтв

Даниляк Тетяна Теодорівна

2-14-54, 2-21-59

63

Центр дитячої творчості

Соколюк Мирослав Васильович

2-22-70

64

Яблунівський центр дитячої творчості

Гандзій Галина Михайлівна

 

65

Художньо-виробничий комбінат

Кочержук Іван Степанович

2-12-52, 2-11-29

66

Відділ реєстрації актів цивільного стану Косівського районного управління юстиції

Малик Ніна Василівна

2-22-48

67

Косівський районний відділ Управління Держтехгенбезпеки (УДІПБ)

Склепович Іван Васильович

2-48-10

68

Сектор районної державної міграційної служби України

Баранський Петро Миколайович

2-02-24, 2-14-47

Panorams

Оголошення

  • Оголошено «Конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2016 році» +

    Конфедерацією будівельників України відповідно до наказу Мінрегіону від 11.04.2017 № 81 оголошено «Конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті Детальніше
  • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

kmu

Урядова гаряча лінія

Верховна Рада України

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)