Перелік установ і закладів 
соціальної сфери, комунальних підприємств, правоохоронних органів 
Косівського району

Відділ освіти РДА          

Козьменчук Володимир Ярославович

2-47-84, 2-47-91

2-19-71

Відділ культури, національностей та релігій РДА  

Струк Василь Васильович

2-14-63, 2-13-22

2-01-78

Управління праці та соціального захисту населення РДА                                                                            

Ропар Василь Васильович

2-10-14, 2-11-81,

2-19-82

Районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соц. послуг) РДА

Максим’юк Назар Валерійович

2-11-44, 2-26-00

Фінансове управління РДА

Козак Світлана Юріївна

2-13-93, 2-11-91

Відділ агропромислового розвитку РДА

Новицький Ярослав Орестович

2-46-90, 2-13-73

Головний архітектор району

Дворник Володимир Романович

2-15-67

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА

Яремин Степан Миколайович

2-14-89

Служба у справах дітей РДА

Буратинська Олена Ярославівна

2-45-69

Управління економічного розвитку, торгівлі і туризму РДА

Жмендак Василь Омелянович

2-10-07,

2-22-75

Косівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області

Девда Галина Миколаївна

2-49-39, 2-46-56

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

В. о. Андрусяк Віталій Васильович

2-22-98

Управління Державної казначейської служби в Косівському районі            

Корольчук Любов Дмитрівна

2-48-15, 2-48-07

Управління статистики в Косівському районі

Мироняк Оксана Василівна

2-47-95, 2-11-98

2-10-31

Косівська державна податкова інспекція Коломийського управління ГУДФС в Івано-Франківській області

Мельниченко Оксана Михайлівна

2-01-00, 2-26-25

2-10-03, 2-10-88

Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Марійчук Любов Іванівна

2-48-81

Косівський відділ поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області

В.о.Багрійчук Петро Петрович

2-49-25, 2-14-95

Відділення ДАІ з обслуговування Косівського району та авто-технічної інспекції                            

Костюк Володимир Володимирович

4-96-40

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (керівник)

Ковалюк Василь Петрович

2-48-61, 2-11-03

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (заступник)

Медведчук Дмитро Петрович

 

Косівський районний відділ управління   служби безпеки України в Івано – Франківській області                        

Мітрофан Віорел Федорович

2-22-95, 2-01-10

2-11-41

Косівський районний суд                            

 

2-10-35                        2-48-37

Косівський районний відділ Державної виконавчої служби Головного територіального   управління юстиції в Івано-Франківській області

Йоник Іван Миколайович

2-02-85

2-46-86, 2-02-86

Відділ в Косівському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області

Сайнюк Іванна Василівна

2-47-90, 2-46-97

Косівський районний відділ філії ДЗК   у Івано-Франківській області

Соломійчук Іван Васильович

2-47-13

Національний парк „Гуцульщина”

Стефурак Юрій Петрович

2-37-09

ДП „Кутське лісове господарство”                        

Ониськів Андрій Петрович

3-66-44, 3-66-48

РП „Райагроліс”                

Дибиль Володимир Володимирович

4-93-11

Косівський районний відділ Управління ДС НС в Івано-Франківській області                    

Ковалюк Василь Михайлович

2-16-87, 2-46-22

  ЦВПЗ Косів 1 Коломийського ЦПЗ №3 ІФД ПАТ «Укрпошта»

Левко Галина Миколаївна

2-47-88, 2-13-83

Косівське відділення Снятинського Управління експлуатації газового господарства

Тонюк Сергій Васильович

2-14-02, 2-48-69 (ф)2-02-56

Філія АТ „Карпатська ”

Горальчук Роман Романович

2-12-23, 2-37-25

Івано-Франківська філія ПАТ „ Укртелеком” РЦТ №173 м. Коломия станційно-лінійна дільниця №4 м. Косів

т.в.о. Вовчак Ярослав Іванович

2-49-45, 2-47-92

Косівський міжрайонний відділ ДУ «ІФОЛЦ Держсанепідемслужби України»

Узюмов Анатолій Леонтійович

2-14-83, 2-25-54

2-03-86

КНП «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради                

Микитюк Дмитро Михайлович

2-22-79, 2-16-21

2-21-01

Яблунівська районна лікарня

Гнатищак Ігор Михайлович

3-61-72

Кутська міська лікарня

Грабовецький Ігор Ярославович

4-53-79, 4-52-63

Районний фтизіопульмонологічний диспансер

Сем'янів Олександр Іванович

2-24-04, 2-48-76

Районне Товариство Червоного Хреста

Кабин Микола Миколайович

2- 03-72

Управління Держпродспоживслужби в Косівському районі        

в. о.Щур Іван Григорович

4-96-29, 4-93-19

ТзОВ „ВКБ”

Ковалюк Микола Миколайович

2-25-87

Промінь                    

Юрчишин Богдан Васильович

2-23-60

Райагробуд                

Клуб Андрій Іванович

2-38-45

Філія ДП „Косівський райавтодор”                  

Хижняк Олександр Павлович

4-96-52

Міське комунальне підприємство „Косівміськводосервіс”

Сліпанюк Юрій Васильович

2-10-28

4-93-19

Косівське міське комунальне підприємство «Косів»

Люлька Олександр Васильович

 

Побут

Черчук Ганна Миколаївна

2-48-54

АПБ „Приватбанк”

Кицкай Андрій Миколайович

2-10-89, 2-22-90

Ощадбанк

Сабадах Ганна Миколаївна

2-47-69, 2-22-94

Банк „Аваль”

 

2-46-53

Банк „Ідеабанк”

Цанцала Тетяна Валентинівна

2-48-89, 2-46-53

Кредитна спілка „Косівська”

Довгун Оксана Миколаївна

2-49-36, 2-03021

ПАТ „Скіф-Авто”                  

Волощук Володимир Йосипович

2-10-37, 2-11-43 2-13-76

Автостанція

т.в.о. Настащук Микола Васильович

2-12-67

ТОВ редакції газети «Гуцульський край

Кравчук Назар Дмитрович

2-45-53 (ф),

2-13-56, 2-13-58

Косівський районний військовий комісаріат

Голуб Юрій Миколайович

2-12-38, 2-14-33

Товариство сприяння обороні України

Франчук Володимир Дмитрович

2-47-86

Відділення ВДФСС

Глібчук Богдан Ярославович

2-19-90, 2-48-77

Верховинський МРВДФСС з ТВП

Шімон Оксана Володимирівна

2-49-23

Косівське районне відділення НАСК „Оранта”

Ільчук Василь Васильович

2-47-94, 2-11-78

Косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

Юрчишин Галина Миколаївна (директор інституту)

Стеф’юк Роман Григорович (директор училища)

2-12-60, 2-11-53

2-26-46 – гуртожиток

Школа мистецтв

Даниляк Тетяна Теодорівна

2-14-54, 2-21-59

Центр дитячої творчості

Соколюк Мирослав Васильович

2-22-70

Яблунівський центр дитячої творчості

Гандзій Галина Михайлівна

 

Художньо-виробничий комбінат

Кочержук Іван Степанович

2-12-52, 2-11-29

Відділ реєстрації актів цивільного стану Косівського районного управління юстиції

Малик Ніна Василівна

2-22-48

Косівський районний відділ Управління Держтехгенбезпеки (УДІПБ)

Склепович Іван Васильович

2-48-10

Сектор районної державної міграційної служби України

Баранський Петро Миколайович

2-02-24, 2-14-47

 

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams