Відбулося засідання громадської ради при Косівській районній державній адміністрації

0112201501201 грудня о 11.00 год. голова райдержадміністрації Зеновій Томащук взяв участь у засіданні громадської ради при районній державній адміністрації. 

На засіданні громадської ради розглянули кілька питань: про створення комісій громадської ради; окреслення перспективи та плану роботи громадської ради при Косівській районній державній адміністрації на 2016 рік та інші.

Громадська рада утворила дві постійно діючі комісії: комісію з гуманітарних і соціальних питань та комісію з питань соціально-економічного розвитку та обрала їх керівників.

01122015011Розглядаючи питання про план роботи громадської ради, голова РДА Зеновій Томащук висловив свою готовність щодо тісної співпраці з громадською радою у прийнятті важливих для громади Косівщини рішень і запевнив членів громадської ради, що вони будуть залучені до всіх важливих питань життєдіяльності району.

На засіданні громадської ради обговорили питання щодо тарифів на газопостачання та надання послуг Косівським відділенням Снятинського УЕГГ. На всі запитання дав відповідь начальник Косівського відділення Снятинського УЕГГ Ігор Корчевий.

Члени громадської ради висловили про свою готовність долучитися до різноманітних заходів та спільно вирішувати з райдержадміністрацією і місцевими органами влади проблемні питання.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

 

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams