Телефонний довідник посадових осіб Косівської райдержадміністрації

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Роб. тел.

1

Іванишин Петро Миколайович

Голова райдержадміністрації

2-48-45

2

 

Заступник голови РДА

 

3

Книш Василь

Дмитрович

Керівник апарату РДА       

2-46-20

4

Іванишин Ірина

Іллівна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

2-03-40

5

Форгіль Людмила Іванівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

2-03-40

6

Заславська Ольга

Дмитрівна

Завідувач сектору з питань документообігу та контролю апарату РДА

2-13-45

7

Швед Оксана Василівна

Головний спеціаліст сектору з питань документообігу та контролю апарату РДА

2-45-93

8

Романюк Наталія Олексіївна

Завідувач сектору з питань інформаційної діяльності  та звернень громадян апарату РДА

2-45-18

9

Петришак Роман

Романович

Головний спеціаліст сектору з питань інформаційної діяльності  та звернень громадян апарату РДА

2-01-89

10

Гаврищук Руслана

Михайлівна

Завідувач сектору з питань  правової роботи,  запобігання та виявлення корупції апарату РДА

2-10-69

11

Ватаманюк Євдокія Юріївна

Головний спеціаліст – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції  сектору з питань  правової роботи,  запобігання та виявлення корупції апарату РДА

2-01-89

12

Баранська Галина Петрівна

Головний спеціаліст з питань  управління персоналом апарату РДА

2-25-59

13

Захарчук Марія Миколаївна

Головний спеціаліст з питань організаційної роботи  апарату РДА

2-01-89

14

Девда Богдан

Антонович

Головний спеціаліст – головний бухгалтер апарату РДА

2-45-22

15

Будз Наталія

Іллівна

Начальник архівного відділу РДА

2-10-87

16

Зузяк Володимир Олександрович

Начальник відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами РДА

 

17

Бельмега Сергій Васильович

Головний спеціаліст відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами РДА

 

18

Кардащук Віталій Андрійович

Головний спеціаліст відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами РДА

2-45-07

19

Мельничук Михайло  Дмитрович

Завідувач  сектору  у справах  молоді та спорту РДА

2-45-12

20

Шиндро Олександра

Василівна

Головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту РДА

2-45-12

21

Катеринчук Юрій Михайлович

Начальник служби з питань державної реєстрації-державний реєстратор РДА

2-46-15

22

Мамчук Володимир Володимирович

Головний спеціаліст служби з питань державної реєстрації РДА

2-46-15

23

Копильчук Тетяна Василівна  (декрет)

Керівник центру – адміністратор надання адміністративних послуг РДА

2-22-39

24

Журженко Тетяна Миколаївна

Адміністратор центру  надання адміністративних послуг РДА

2-22-39

Структурні підрозділи райдержадміністрації

1

 

Начальник відділу інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля РДА

2-10-07

2

Дімбровська Ірина Василівна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля РДА

2-22-75

3

Павлюк Зоряна Василівна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля РДА

2-22-75

4

Козьменчук Володимир Ярославович

Начальник відділу освіти  РДА           

2-47-84,

2-47-91

2-19-71

5

Ропар Василь Васильович

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА                                                                          

2-10-14,

2-11-81,

2-19-82

6

Козак Світлана Юріївна

Начальник фінансового управління РДА

2-13-93, 2-11-91

7

Буратинська Олена Ярославівна

Начальник служби у справах дітей РДА

2-45-69

8

Яремин Степан Миколайович

Начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА

2-14-89

9

Струк Василь Васильович

Завідувач сектору культури  РДА  

2-14-63,

2-13-22

2-01-78

Список керівників підприємств, установ, організацій району

1

Відділ освіти  РДА           

Козьменчук Володимир Ярославович

2-47-84,

2-47-91

2-19-71

2

Сектор культури  РДА  

Струк Василь Васильович

2-14-63,

2-13-22

2-01-78

 

3

Управління праці та соціального захисту населення РДА                                                                          

Ропар Василь Васильович

2-10-14,

2-11-81,

2-19-82

4

Районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соц. послуг) РДА

Максим’юк Назар  Валерійович

2-11-44,

2-26-00

5

Фінансове управління РДА

Козак Світлана Юріївна

2-13-93,

2-11-91

 

7

Головний архітектор району

Дворник Володимир Романович

2-15-67

8

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА

Яремин Степан Миколайович

2-14-89

9

Служба у справах дітей РДА

Буратинська Олена Ярославівна

2-45-69

 

10

Відділ інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля РДА

Жмендак Василь Омелянович

2-10-07,

2-22-75

 

11

Косівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області

Девда Галина Миколаївна

2-49-39,

2-46-56

12

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Андрусяк Віталій Васильович

2-22-98

13

Управління Державної казначейської служби  в Косівському районі            

Корольчук Любов Дмитрівна

2-48-15,

2-48-07

14

Косівська державна податкова інспекція Коломийського управління ГУДФС в Івано-Франківській області

Мельниченко Оксана Михайлівна

2-01-00,

2-26-25

2-10-03,

2-10-88

15

Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Марійчук Любов Іванівна

2-48-81

16

Косівський відділ поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області

Запоточний Роман Іванович

2-49-25,

2-14-95

17

Сектор реагування патрульної поліції    Косівського відділу поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області                        

Струк Василь Васильович

4-96-40

18

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (керівник)

Ковалюк Василь Петрович

2-48-61,

2-11-03

19

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (заступник)

Медведчук Дмитро Петрович

 

20

Косівське міжрайонне відділення  управління   служби безпеки України в Івано – Франківській області                        

Мітрофан Віорел Федорович

2-22-95,

2-01-10

2-11-41

21

Косівський районний суд                            

Гордій Володимир Іванович

2-12-46                         

22

Косівський районний відділ Державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції в Івано-Франківській області

Йоник Іван Миколайович

2-02-85

2-46-86,

2-02-86

23

Відділ в Косівському районі  Головного управління  Держгеокадастру  в Івано-Франківській області

Сайнюк Іванна Василівна

2-47-90,

2-46-97

24

Косівський районний відділ філії ДЗК   у Івано-Франківській області

Соломійчук Іван Васильович

2-47-13

25

Національний парк  „Гуцульщина”

Стефурак Юрій Петрович

2-37-09

26

ДП „Кутське лісове господарство”                        

Ониськів Андрій Петрович

3-66-44,

3-66-48

27

РП „Райагроліс”                 

Пліхтяк Юрій Миколайович

4-93-11

28

Косівський районний відділ Управління ДС НС в Івано-Франківській області                    

Ковалюк Василь Михайлович

2-16-87,

2-46-22

29

  ЦВПЗ Косів 1 Коломийського ЦПЗ №3 ІФД ПАТ «Укрпошта»

Левко Галина Миколаївна

2-47-88,

2-13-83

30

Косівське відділення Снятинського Управління експлуатації газового господарства

Тонюк Сергій Васильович

 

2-14-02,

2-48-69 (ф)

2-02-56

31

Філія АТ „Карпатська ”

Горальчук Роман Романович

2-12-23,

2-37-25

32

Івано-Франківська філія ПАТ „ Укртелеком” РЦТ №173 м. Коломия станційно-лінійна дільниця №4 м. Косів

т.в.о. Вовчак Ярослав Іванович

 

2-49-45,

2-47-92

33

Косівський міжрайонний відділ ДУ «ІФОЛЦ Держсанепідемслужби України»

Узюмов Анатолій Леонтійович

2-14-83,

2-25-54

2-03-86

34

КНП «Косівська центральна районна  лікарня» Косівської районної ради                

Микитюк  Дмитро Михайлович

2-22-79,

2-16-21

2-21-01

35

Яблунівська районна  лікарня

Гнатищак Ігор Михайлович

3-61-72

36

Кутська міська  лікарня

Грабовецький Ігор Ярославович

4-53-79,

4-52-63

37

Районний фтизіопульмонологічний диспансер

Сем'янів Олександр Іванович

2-24-04,

2-48-76

38

Районне Товариство Червоного Хреста

Кабин Микола Миколайович

2- 03-72

39

Управління Держпродспоживслужби в Косівському районі         

в. о.Щур Іван Григорович

4-96-29,

4-93-19

40

ТзОВ „ВКБ”

Ковалюк Микола Миколайович

2-25-87

41

Промінь                    

Юрчишин Богдан Васильович

2-23-60

42

Райагробуд                

Клуб Андрій Іванович

2-38-45

43

Філія ДП „Косівський райавтодор”                  

В.о.Хижняк Олександр Павлович

4-96-52

44

Міське комунальне підприємство „Косівміськводосервіс”

Сліпанюк Юрій Васильович

2-10-28

4-93-19

45

Косівське міське комунальне підприємство «Косів»

Люлька Олександр Васильович

 

46

Побут

Черчук Ганна Миколаївна

2-48-54

47

АПБ „Приватбанк”

Кицкай Андрій Миколайович

2-10-89,

2-22-90

48

Ощадбанк

Сабадах Ганна Миколаївна

2-47-69,

2-22-94

49

Банк „Аваль”

 

2-46-53

50

Банк „Ідеабанк”

Цанцала Тетяна Валентинівна

2-48-89,

2-46-53

51

Кредитна спілка „Косівська”

Довгун Оксана Миколаївна

2-49-36,

2-03021

52

ПАТ „Скіф-Авто”                   

Скоренький Остап Богданович

2-10-37,

2-11-43,

2-13-76

53

Автостанція

Настащук Микола Васильович

2-12-67

54

ТОВ редакції газети «Гуцульський край

Кравчук Назар Дмитрович

2-45-53 (ф),

2-13-56,

2-13-58

55

Косівський  районний військовий комісаріат

Голуб Юрій Миколайович

2-12-38,

2-14-33

56

Товариство сприяння обороні України

Франчук Володимир Дмитрович

2-47-86

57

Відділення ВДФСС

Глібчук Богдан Ярославович

2-19-90,

2-48-77

58

Верховинський МРВДФСС з ТВП

Шімон Оксана Володимирівна

2-49-23

59

Косівське районне відділення НАСК „Оранта”

 

Ільчук Василь Васильович

2-47-94,

2-11-78

60

Косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

Юрчишин Галина Миколаївна (директор інституту)

 Стеф’юк Роман Григорович (директор училища)

2-12-60,

2-11-53

2-26-46 (гуртожиток)

61

Школа мистецтв

Даниляк Тетяна Теодорівна

2-14-54,

2-21-59

62

Центр дитячої творчості

Соколюк Мирослав Васильович

2-22-70

63

Яблунівський центр дитячої творчості

Гандзій Галина Михайлівна

 

64

Художньо-виробничий комбінат

Кочержук Іван Степанович

2-12-52,

2-11-29

65

Відділ реєстрації актів цивільного стану Косівського районного управління юстиції

Малик Ніна Василівна

2-22-48

66

Косівський районний відділ Управління Держтехгенбезпеки (УДІПБ)

Склепович Іван Васильович

2-48-10

67

Сектор районної державної міграційної служби України

Баранський Петро Миколайович

2-02-24,

2-14-47

1

Відділ освіти  РДА           

Козьменчук Володимир Ярославович

2-47-84,

2-47-91

2-19-71

2

Сектор культури  РДА  

Струк Василь Васильович

2-14-63,

2-13-22

2-01-78

 

3

Управління праці та соціального захисту населення РДА                                                                          

Ропар Василь Васильович

2-10-14,

2-11-81,

2-19-82

4

Районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соц. послуг) РДА

Максим’юк Назар  Валерійович

2-11-44,

2-26-00

5

Фінансове управління РДА

Козак Світлана Юріївна

2-13-93,

2-11-91

 

7

Головний архітектор району

Дворник Володимир Романович

2-15-67

8

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА

Яремин Степан Миколайович

2-14-89

9

Служба у справах дітей РДА

Буратинська Олена Ярославівна

2-45-69

 

10

Відділ інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля РДА

Жмендак Василь Омелянович

2-10-07,

2-22-75

 

11

Косівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області

Девда Галина Миколаївна

2-49-39,

2-46-56

12

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Андрусяк Віталій Васильович

2-22-98

13

Управління Державної казначейської служби  в Косівському районі            

Корольчук Любов Дмитрівна

2-48-15,

2-48-07

14

Косівська державна податкова інспекція Коломийського управління ГУДФС в Івано-Франківській області

Мельниченко Оксана Михайлівна

2-01-00,

2-26-25

2-10-03,

2-10-88

15

Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Марійчук Любов Іванівна

2-48-81

16

Косівський відділ поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області

Запоточний Роман Іванович

2-49-25,

2-14-95

17

Сектор реагування патрульної поліції    Косівського відділу поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області                        

Струк Василь Васильович

4-96-40

18

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (керівник)

Ковалюк Василь Петрович

2-48-61,

2-11-03

19

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури (заступник)

Медведчук Дмитро Петрович

 

20

Косівське міжрайонне відділення  управління   служби безпеки України в Івано – Франківській області                        

Мітрофан Віорел Федорович

2-22-95,

2-01-10

2-11-41

21

Косівський районний суд                            

Гордій Володимир Іванович

2-12-46                         

22

Косівський районний відділ Державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції в Івано-Франківській області

Йоник Іван Миколайович

2-02-85

2-46-86,

2-02-86

23

Відділ в Косівському районі  Головного управління  Держгеокадастру  в Івано-Франківській області

Сайнюк Іванна Василівна

2-47-90,

2-46-97

24

Косівський районний відділ філії ДЗК   у Івано-Франківській області

Соломійчук Іван Васильович

2-47-13

25

Національний парк  „Гуцульщина”

Стефурак Юрій Петрович

2-37-09

26

ДП „Кутське лісове господарство”                        

Ониськів Андрій Петрович

3-66-44,

3-66-48

27

РП „Райагроліс”                 

Пліхтяк Юрій Миколайович

4-93-11

28

Косівський районний відділ Управління ДС НС в Івано-Франківській області                    

Ковалюк Василь Михайлович

2-16-87,

2-46-22

29

  ЦВПЗ Косів 1 Коломийського ЦПЗ №3 ІФД ПАТ «Укрпошта»

Левко Галина Миколаївна

2-47-88,

2-13-83

30

Косівське відділення Снятинського Управління експлуатації газового господарства

Тонюк Сергій Васильович

 

2-14-02,

2-48-69 (ф)

2-02-56

31

Філія АТ „Карпатська ”

Горальчук Роман Романович

2-12-23,

2-37-25

32

Івано-Франківська філія ПАТ „ Укртелеком” РЦТ №173 м. Коломия станційно-лінійна дільниця №4 м. Косів

т.в.о. Вовчак Ярослав Іванович

 

2-49-45,

2-47-92

33

Косівський міжрайонний відділ ДУ «ІФОЛЦ Держсанепідемслужби України»

Узюмов Анатолій Леонтійович

2-14-83,

2-25-54

2-03-86

34

КНП «Косівська центральна районна  лікарня» Косівської районної ради                

Микитюк  Дмитро Михайлович

2-22-79,

2-16-21

2-21-01

35

Яблунівська районна  лікарня

Гнатищак Ігор Михайлович

3-61-72

36

Кутська міська  лікарня

Грабовецький Ігор Ярославович

4-53-79,

4-52-63

37

Районний фтизіопульмонологічний диспансер

Сем'янів Олександр Іванович

2-24-04,

2-48-76

38

Районне Товариство Червоного Хреста

Кабин Микола Миколайович

2- 03-72

39

Управління Держпродспоживслужби в Косівському районі         

в. о.Щур Іван Григорович

4-96-29,

4-93-19

40

ТзОВ „ВКБ”

Ковалюк Микола Миколайович

2-25-87

41

Промінь                    

Юрчишин Богдан Васильович

2-23-60

42

Райагробуд                

Клуб Андрій Іванович

2-38-45

43

Філія ДП „Косівський райавтодор”                  

В.о.Хижняк Олександр Павлович

4-96-52

44

Міське комунальне підприємство „Косівміськводосервіс”

Сліпанюк Юрій Васильович

2-10-28

4-93-19

45

Косівське міське комунальне підприємство «Косів»

Люлька Олександр Васильович

 

46

Побут

Черчук Ганна Миколаївна

2-48-54

47

АПБ „Приватбанк”

Кицкай Андрій Миколайович

2-10-89,

2-22-90

48

Ощадбанк

Сабадах Ганна Миколаївна

2-47-69,

2-22-94

49

Банк „Аваль”

 

2-46-53

50

Банк „Ідеабанк”

Цанцала Тетяна Валентинівна

2-48-89,

2-46-53

51

Кредитна спілка „Косівська”

Довгун Оксана Миколаївна

2-49-36,

2-03021

52

ПАТ „Скіф-Авто”                   

Скоренький Остап Богданович

2-10-37,

2-11-43,

2-13-76

53

Автостанція

Настащук Микола Васильович

2-12-67

54

ТОВ редакції газети «Гуцульський край

Кравчук Назар Дмитрович

2-45-53 (ф),

2-13-56,

2-13-58

55

Косівський  районний військовий комісаріат

Голуб Юрій Миколайович

2-12-38,

2-14-33

56

Товариство сприяння обороні України

Франчук Володимир Дмитрович

2-47-86

57

Відділення ВДФСС

Глібчук Богдан Ярославович

2-19-90,

2-48-77

58

Верховинський МРВДФСС з ТВП

Шімон Оксана Володимирівна

2-49-23

59

Косівське районне відділення НАСК „Оранта”

 

Ільчук Василь Васильович

2-47-94,

2-11-78

60

Косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

Юрчишин Галина Миколаївна (директор інституту)

 Стеф’юк Роман Григорович (директор училища)

2-12-60,

2-11-53

2-26-46 (гуртожиток)

61

Школа мистецтв

Даниляк Тетяна Теодорівна

2-14-54,

2-21-59

62

Центр дитячої творчості

Соколюк Мирослав Васильович

2-22-70

63

Яблунівський центр дитячої творчості

Гандзій Галина Михайлівна

 

64

Художньо-виробничий комбінат

Кочержук Іван Степанович

2-12-52,

2-11-29

65

Відділ реєстрації актів цивільного стану Косівського районного управління юстиції

Малик Ніна Василівна

2-22-48

66

Косівський районний відділ Управління Держтехгенбезпеки (УДІПБ)

Склепович Іван Васильович

2-48-10

67

Сектор районної державної міграційної служби України

Баранський Петро Миколайович

2-02-24,

2-14-47

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams