Свято-конкурс «Зимуючі птахи» серед гуртківців Яблунівського ЦДТ

26022018003Цьогоріч, свято-конкурс «Зимуючі птахи» завітало до Яблунівського центру дитячої творчості та об’єднало учнів освітніх і позашкільних закладів Яблунівської об’єднаної територіальної громади. Організаторами виступили екоосвітяни НПП «Гуцульщина» (Івано-Франківська область) спільно з Яблунівським ЦДТ. Даний захід покликаний звернути увагу учнівської молоді на зимуюче птаство, розширити наявні знання дітей про них, виховати бережливе ставлення та необхідність їх охорони, а також прищепити любов до зимуючих пернатих друзів.

26022018004Свято-конкурс «Зимуючі птахи» проводилося в декілька етапів. Спочатку присутні переглянули тематичний відео-ролик, дізналися цікавинки про зимуючих пернатих та взяли активну участь у дискусії: «Чим ми можемо допомогти птахам взимку?». Після чого, задля закріплення отриманих знань, з дітьми було проведено брейн-ринг. Поділившись на три команди з назвами: «Снігурі», «Синички» та «Сови», діти активно відповідали на запитання. Наступним етапом був жвавий майстер-клас з виготовлення годівнички для зимуючого птаства. Потім відбувся конкурс стінної газети, оповідань і казок про птахів, а також конкурс загадок та прислів’їв про наших крилатих друзів.

26022018005Гуртківці Яблунівського ЦДТ добре підготувались до свята-конкурсу, зокрема, окрім виконання обов’язкових вимог, діти зробили ще гарні дерев’яні годівнички. В підсумку, у конкурсі «Стінгазет» виявилась найкращою колективна робота гуртка «Паперопластика», друге місце отримала колективна робота гуртка «Моделювання одягу», третє місце зайняла робота Атаманюк І. гуртка «Лікарські рослини». У конкурсі «Оповідання» І місце здобула Чаплинська І. гуртка «Географічне краєзнавство», ІІ – Ванжура І. гуртка «основи хореографії», ІІІ розділили Геник Я. та Негрич Н. гуртка «Квілінг». В конкурсі «Прислів’я» найкращою була робота Дутчак О. гуртка «Художня вишивка», ІІ місце дісталось Вадюку М., вихованцю гуртка «Декоративне ужиткове мистецтво». Журі визначило та нагородило переможців грамотами і цінними подарунками від НПП «Гуцульщина», а керівництво Яблунівського ЦДТ висловило слова подяки, за проведений захід, екоосвітянам парку.

Богдана Іванчук, пров.фах. 
відділу екологічної освіти 
НПП «Гуцульщина»

2602201800626022018007260220180082602201800926022018010

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams