У Національному природному парку “Гуцульщина” відзначили День працівника лісу

30092014004Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки. Щороку у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівника лісу. Цьогоріч його відзначали 21 вересня.

Працівників Національного природного парку “Гуцульщина” із професійним святом привітали голова Косівської районної державної адміністрації Роман Матейчук та директор Парку Василь Пророчук. Вони відзначили, що працівники 30092014005Парку вклали чимало зусиль для збереження лісових екосистем району та побажали кожному і надалі працювати у цьому напрямку та отримувати задоволення від роботи.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу охорони та збереження довкілля та з нагоди професійного свята Дня працівника лісу Р. Матейчук та В. Пророчук нагородили грамотами кращих працівників Шешорського, Старокутського та Косівського ПНДВ НПП “Гуцульщина”. Два працівники Парку: Гавриляк Михайло Юрійович – заступник директора – начальник господарського відділу та Уруський Іван Андрійович – провідний інженер з охорони праці нагороджені почесними грамотами Міністерства екології та природних ресурсів України.
Керівники побажали всім працівникам Парку міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів на благо процвітання України.

 

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams