У Миколаїв світлий день…

2012201700019 грудня у туристично-мистецькому комплексі «Маєток Святого Миколая» НПП «Гуцульщина» відбувся VIIрайонний фестиваль «Новорічно-різдвяна іграшка».

Вже традиційно в цей день на Косівщину, в маєток до Миколая збираються тисячі туристів та місцевих мешканців. З самого ранку господар оселі приймає у себе гостей, а його помічники завершують останні приготування до свята.

20122017001Отці-декани Роман Іванюлик та Іван Близнюк, щирою молитвою та добрими побажаннями урочисто відкрили фестиваль і благословили гостей свята. З вітальним словом перед учасниками святкового заходу виступили представники влади та організатори фестивалю: перший заступник голови РДА Богдан Марчук, голова районної ради Павло Ванджурак, голова Пістинської сільської ради Тарас Бейсюк та в.о. директора НПП «Гуцульщина»  Юрій Стефурак. Вони разом зі Святим Миколаєм запалили миколаївську ватру, яка символізує віру в майбутнє, людську доброту, перемогу добра над злом.

Всюди панувала святкова атмосфера: зі сцени лунали вітальні пісні Чудотворцю та гостям незабутнього дійства, які виконували юні таланти Косівщини; гостей свята пригощали гарячим узваром та запашною випічкою, на казкових станціях на дітвору чекали веселі розваги.

20122017002В рамках свята проводились виставки-конкурси, в яких взяли участь учні та гуртківці загальноосвітніх закладів Косівського району: виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо лісову красуню», завданням, якої є пропаганда дбайливого ставлення до довкілля, збереження ялинових насаджень; конкурс новорічно-різдвяної та дитячої іграшки, на якому було презентовано автентичні, традиційні та сучасні ялинкові прикраси; конкурс малюнків «Мій святковий іграшковий рай, що подарував Миколай». Під час роботи виставок проходив благодійний ярмарок на підтримку Української армії. Крім того, учасники свята випробовували свої сили у спортивних іграх «В гостях у Святого Миколая».

Найкращі роботи та виступи учасників оцінені журі, а переможці нагородженні грамотами і цінними призами від організаторів фестивалю.

Юлія Гаврищук,
заступник начальника відділу рекреації
та благоустрою НПП «Гуцульщина»,
член журі

2012201700320122017004201220170052012201700620122017007

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams