З 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року.

Обов’язок щодо подання декларації у платника податку на доходи фізичних осіб виникає у разі отримання ним протягом 2012 року:
-доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, але ці доходи не є звільненими від оподаткування;
-доходів, що оподатковуються за ставками, в розмірі 15-17 відсотків, виплачуються платнику двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума таких доходів за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 р. – 10730 грн.);

-доходів від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;
-іноземних доходів.
Обов'язок платника податку з подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:
-виключно від податкових агентів, крім випадків, прямо передбачених Кодексом;
-від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до цього розділу;
- у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку.
Подається декларація до органу ДПС за місцем проживання платника податку в термін до 1 травня 2013 року, а з метою отримання податкової знижки – до 31 грудня 2013 року.
Визначене в податковій декларації про майновий стан і доходи зобов’язання необхідно сплатити в дохід бюджету до 1 серпня 2013 року.
ДПІ у Косівському районі
Інформує ДПІ! До уваги суб’єктів господарювання,  які використовують РРО!
 Державна податкова інспекція у Косівському районі нагадує, що у зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України № 1057 від 08.10.2012, з 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання,  які використовують РРО, змінено порядок подання звітності.
 З 1 січня цього року інформація про використання реєстраторів розрахункових операцій повинна передаватися до органів державної податкової служби на базі технології, розробленої Національним банком України, дротовими та бездротовими  каналам зв`язку (Інтернет).
 Для суб’єктів господарювання існує два способи для виконання вимог законодавства: шляхом придбання нової касової техніки, а саме РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або шляхом доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних.
 Нагадуємо, що з метою втілення вищевказаних вимог, Державною податковою службою України оновлено Державний реєстр РРО (наказ ДПС України від 21.12.2012 р. №1159 розміщено на веб-порталі ДПС України в рубриці «Податкове законодавство», підрубрика «Накази»).
Не зволікайте! Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді, настає з 1 липня 2013 року.

ДПІ у Косівському районі

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams