Платники Косівщини сплатили 98 мільйони гривень ЄСВ

За словами першого заступника начальника Коломийської ОДПІ Наталії Котурлаш, з початку року платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які перебувають на обліку в Косівському відділенні Коломийської ОДПІ перераховано 98 млн.грн., що на 36 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Переважна частина цих коштів надійшла від роботодавців, які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати, винагороди за договорами цивільно-правового характеру, допомоги з тимчасової непрацездатності. Зокрема, у жовтні ними сплачено 10,7 млн. грн. єдиного внеску.

Посадовиця нагадада, що з 1 січня 2017 року набрав чинність Закон України від 06.12.2016 №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» відповідно до якого, підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а також підприємці – платники єдиного податку другої та третьої рупп визначають суму єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску на місяць, тобто 704 гривні на місяць (3 200 грн. Х 22% = 704 грн.), та зобов’язані її сплатити незалежно від того, отримували вони цього місяця дохід чи ні. А от підприємці, що віднесені до першої групи платників єдиного податку, мають право сплачувати 50% мінімального внеску – 352 гривні.

Прес-служба Коломийської ОДПІ

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams