У Косівському відділенні Коломийської ОДПІ відбувся семінар для платників податків

06022018013Фахівці Косівського відділенням Коломийської ОДПІ провели семінар для платників податків щодо новацій податкового законодавства та актуальних питань щодо подання звітності суб’єктами господарювання.

Відкрила семінар  в.о начальника Коломийської ОДПІ  Оксана Мельниченко, яка звернула увагу присутніх на основні зміни в податковому законодавстві, які вступили в дію з 1 січня цього року.

Фахівці Косівського відділення розповіли присутнім про новації в нарахуванні  єдиного соціального внеску, змінах щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, поданні звітності фізичними особами – підприємцями та юридичними особами. Також зупинилися на змінах з податку на додану вартість  та податку на прибуток.

06022018014Крім цього, суб’єктам господарювання повідомили про новації у здійсненні діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Підсумовуючи зустріч, в.о. начальника Оксана Мельниченко зазначила, що консультації та практичну допомогу щодо застосування змін до Податкового кодексу платники податків можуть отримати в Центрі обслуговування платників Косівського відділення Коломийської ОДПІ.

Прес-служба Коломийської ОДПІ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams