Обговорено важливі питання життєдіяльності району

18062019014Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кічеряка, 18 червня 2019 року, відбулася нарада за участю голови районної ради Павла Ванджурака, першого заступника райдержадміністрації Богдана Марчука, заступника голови райдержадміністрації Ярослава Бринського, міського голови Юрія Плосконоса, керівників структурних підрозділів, підприємств, установ, організацій на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Детальніше: Обговорено важливі питання життєдіяльності району

В Шешорах вшановано полеглих воїнів УПА на місцях їх загибелі в 40-50-х роках минулого століття

18062019000На празник Пресвятої Тройці в Шешорах вшановано полеглих воїнів УПА на місцях їх загибелі в 40-50-х роках минулого століття. Це вже багатолітня традиція, яка започаткована громадським активістом села паном Петром Фелещуком. Але нині вона була суттєво доповнена двома обставинами: широкою участю гостей як з Косова, так і низки сіл району (Нижнього Березова, Пістиня, Яворова) на чолі з головою Косівської РДА п.Віталієм Кічеряком, працівниками апарату РДА, депутатом Косівської міськради п.Дмитром Гладуном та іншими офіційними особами, а також освяченням меморіальної таблиці на місці загибелі 4-х повстанців в урочищі Петричила (точна дата трагедії – 01 грудня 1950 р. й імена полеглих – Костянтина Ґеника-«Крука», Антона Арсенича-«Голуба», Петра Ониськіва-«Струга» та підпільника на псевдо «Карпо» встановлені лише тепер).

Детальніше: В Шешорах вшановано полеглих воїнів УПА на місцях їх загибелі в 40-50-х роках минулого століття

Впевнений, що надалі ви гідно нестимете високе звання медичного працівника – Ярослав Бринський

14 червня 2019 року у КНП «Косівська центральна районна лікарня» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Привітати з професійним святом працівників комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня» прийшли заступник  голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський та  заступник голови районної ради Володимир Петричук.

Детальніше: Впевнений, що надалі ви гідно нестимете високе звання медичного працівника – Ярослав Бринський

Затверджено перелік книг, які будуть друкуватися за кошти обласного бюджету

news-imageПідтримка випуску суспільно значущих творів письменників та науковців Прикарпаття, класиків української літератури, популяризація читання та поповнення бібліотек якісною сучасною літературою є основними завданнями з реалізації регіональної цільової програми підтримки книговидання в області.

Детальніше: Затверджено перелік книг, які будуть друкуватися за кошти обласного бюджету

Керівники району привітали медичних працівників КНП «Кутська міська лікарня» з Днем медика

14062019000Напередодні Дня медичного працівника, яке в Україні традиційно відзначають у третю неділю червня, у КНП «Кутська міська лікарня» відбулися урочисті заходи.

Детальніше: Керівники району привітали медичних працівників КНП «Кутська міська лікарня» з Днем медика

У Косівському відділі поліції обговорили стан криміногенної обстановки в районі

1306201900513 червня 2019 року в Косівському відділі поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області відбулася нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Марчука, голови районної ради Павла Ванжурака, міського голови Юрія Плосконоса та інших.

Детальніше: У Косівському відділі поліції обговорили стан криміногенної обстановки в районі

Дочірні категорії

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams