Розпочалася реорганізація територіальних органів Міністерства юстиції

news-imageУряд ухвалив рішення щодо ліквідації територіальних органів Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження яких розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць.

Детальніше: Розпочалася реорганізація територіальних органів Міністерства юстиції

У Косові відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України, 77-ої річниця створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва

14102019000Сьогодні, 14 жовтня 2019 року у місті Косові відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України, 77-ої річниця створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва.

Детальніше: У Косові відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України, 77-ої річниця створення...

На Косівщині відзначили 30-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову

0910201900008 жовтня 2019 року у районному Будинку культури відбулося урочисте відзначення 30-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову.

Детальніше: На Косівщині відзначили 30-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову

З нагоди Дня працівника освіти на Косівщині відбулися урочистості

04102019002Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. З цієї нагоди 4 жовтня 2019 року у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

Детальніше: З нагоди Дня працівника освіти на Косівщині відбулися урочистості

Проведено семінар-практикум для працівників структурних підрозділів Косівської РДА

03102019001Сьогодні, 03 жовтня, спеціалістами управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області проведено виїзний семінар-практикум з питань державної реєстрації нормативно-правових актів для працівників структурних підрозділів Косівської РДА. Також, під час зустрічі присутніх проінформовано про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та кампанії, які реалізуються в рамках даного проекту. 

Детальніше: Проведено семінар-практикум для працівників структурних підрозділів Косівської РДА

Реалізація чотирьох проектів в Косівському районі може відбутися за умови співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10-ти відсотків

02102019013За дорученням голови обласної державної адміністрації, пріоритетне питання в районі сьогодні – контроль за використанням коштів Державного фонду регіонального розвитку та виділення співфінансування з місцевих бюджетів з даного питання сьогодні, 2 жовтня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук спільно з головою районної ради Павлом Ванджураком провели нараду.

Детальніше: Реалізація чотирьох проектів в Косівському районі може відбутися за умови співфінансування з...

Дочірні категорії

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams