У Косові відбулася презентація філателістичної виставки Олександра Канівця

2302201800022 лютого 2018 року у приміщенні Косівського районного Будинку культури відбулася презентація філателістичної виставки, яку на Косівщину привіз її автор, відомий громадський діяч, член Київського товариства філателістів та Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м.Києві Олександр Володимирович Канівець.

23022018001Олександр Володимирович уже не вперше відвідує наш район зі своїми виставками. Так, у 2015 році в місті Косові ним була представлена виставка, присвячена 200-літтю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У 2016 році Олександр Володимирович презентував свої виставки на ХХІІІ Міжнародному Гуцульському фестивалі, який проходив у місті Рахові.  

Цього року філателістичні виставки Олександра Канівця з успіхом пройшли в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Вижниці.

23022018002Філателістична виставка в Косові складалася із двох блоків, перший з яких був присвячений відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, а другий – спортивній тематиці, зокрема, Зимовим Олімпійським іграм 2018 року, що проходять у Південнокорейському місті Пхьончхан з 9 по 25 лютого.

На презентації виставки були присутні: голова Косівської районної ради Павло Іванович Ванджурак, перший заступник голови Косівської районної державної адміністрації Богдан Васильович Марчук, заступник голови Косівської районної ради Володимир Васильович Петричук, представники структурних підрозділів Косівської райдержадміністрації, Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, громадських організацій Косівщини, педагоги, працівники закладів культури та бібліотек району, філателісти Косівщини та інші гості заходу.

23022018003Перед початком презентації Олександр Володимирович зробив короткий екскурс в історію українського державотворення ХХ століття. Так, ним були представлені колекції поштових марок часів Української Народної Республіки, Гетьманату Павла Скоропадського, Директорії УНР (1918-1923 рр.). Учасники презентації мали змогу побачити унікальні марки Австро-Угорської держави, на яких зроблено надруки ЗУНР (своїх марок Західноукраїнська Народна Республіка випустити не встигла).

23022018004Презентуючи другий блок виставки, Олександр Володимирович розповів присутнім про те, що до ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї 23 січня цього року введена в обіг і вважається дійсною для оплати поштова марка «Олімпійська команда України». В даній експозиції також були представлені поштові марки на спортивну, у тому числі й олімпійську тематику, випущені Народним комісаріатом (з 1946 року – міністерством) зв’язку колишнього СРСР, починаючи з 1935 року. Новітня історія олімпійського руху в незалежній Україні представлена поштовими марками та листівками починаючи з 1992 року.

23022018005

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Наші вітання !

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)