Держслужбовцям розповіли про заповнення електронних декларацій

0703201800023 лютого у залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар з питань електронного декларування, який провели заступник директора з навчально-методичної роботи Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомир Бойчук та експерт із антикорупційного законодавства Мирон Дмитрик.

07032018001У тематичному короткостроковому семінарі взяли участь начальники управлінь і відділів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції, працівники апарату райдержадміністрації,підприємств, установ, організацій району, посадові особи районної ради.

Під час семінару-навчання обговорювали ряд важливих питань, зокрема нормативно-правове регулювання декларування в Україні, організація роботи системи електронного декларування, виготовлення, особливості застосування електронного ключа правила заповнення декларацій та відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.  Особливу увагу Любомир Бойчук розповів про особливості декларування і відповідальність декларантів за неподання, невчасне подання чи подання завідомо неправдивих даних у декларації.

07032018002Усім присутнім продемонстрували відео-роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій та поінформували про можливості їх перегляду на  сайті НАЗК.

Відповідачі відповіли на численні запитання присутніх. Завершився семінар врученням сертифікатів про проходження навчання «Система електронного декларування: подання та заповнення декларацій».

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

07032018003

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams