На нараді у першого заступника голови райдержадміністрації обговорено стан та перспективи розвитку гірськолижного туризму Косівщини

14032018004Про стан та перспективи розвитку гірськолижного туризму Косівського району обговорили 13 березня в рамках наради, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук.

14032018005Участь у нараді взяли: Косівський міський голова Юрій Плосконос, Городянський сільський голова Василь Пророчук, інструктор-методист Косівського відділення Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Меленчук, працівники управління економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації.

Окремим питанням наради став стан та перспективи розвитку гірськолижного туризму на г.Михалкова. Як зазначив Богдан Васильович, Косівщина, як рекреаційний регіон, має дуже багато сильних сторін: сприятливий клімат для зимових видів спорту, розвинутий гірськолижний, зелений та екотуризм у передгір’ї Карпат.

14032018006По закінченню наради було вирішено розробити план розвитку гірськолижного туризму в районі, продовжити облаштування під’їзної дороги до г. Михалкова та виготовити проектно-кошторисну документацію на облаштування дамби для водозабору.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

14032018007

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams