Керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій представив новообраного голову районної державної адміністрації Віталія Кічеряка

14032018010Сьогодні, 14 березня о 10.00 год. в залі засідань відбулося представлення новопризначеного голови Косівської районної державної адміністрації. Ним, згідно Розпорядження Президента України № №39/2018-рп  від 7 березня 2018 року, призначено Кічеряка Віталія Васильовича.

14032018011Представив нового голову райдержадміністрації  керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій.

У заході взяли участь голова районної ради, працівники апарату та структурних підрозділів  райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські, селищний, міський голови, керівники закладів освіти, культури, охорони здоров'я,  підприємств,  установ, організацій, підприємці, керівники осередків політичних партій та громадських об’єднань району.

У своєму виступі керівник апарату облдержадміністрації коротко окреслив першочергові завдання, які стоять перед новопризначеним головою райдержадміністрації, визначивши пріоритетними поглиблення і впровадження реформ, служіння людям, вирішення наявних проблем, які є в районі.

14032018012Роман Григорович наголосив на важливості налагодження співпраці голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю, - “Я сподіваюся, що у новообраного голови райдержадміністрації буде підтримка всіх вас, за допомогою якої Віталій Васильович виконає завдання, які поставив перед ним Президент України та обласна державна адміністрація”.

Посадовець висловив впевненість, що життєвий досвід, досвід керівної роботи новопризначеного керівника райдержадміністрації дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району, а особливо у непрості часи, які сьогодні переживає Україна.

14032018013Віталій Кічеряк подякував за високу довіру, яку йому виявив Президент України та керівництво облдержадміністрації. Віталій Васильович окреслив основні першочергові завдання, що стоять перед громадою, яка чекає змін – це соціально-економічний розвиток, виконання пріоритетних напрямків району, належний соціальний захист учасників АТО та їх сімей, національно-патріотичне виховання молоді нашого краю та інші важливі питання, які необхідно вирішити.

– “Я не розділяю районної державної адміністрації та районної ради, тому що всі ми маємо працювати як одна команда. У нас одна мета – успішний розвиток нашого району. Готовий до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи задля розвитку нашого краю”, - зазначив Віталій Кічеряк.

14032018016По закінченню своєї промови голова районної державної адміністрації закликав всіх до плідної праці.

14032018015

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams