На нараді з правоохоронними органами обговорили стан правопорядку під час Великодніх свят

13042018034Сьогодні, 13 квітня, під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Кічеряка відбулася нарада з правоохоронними органами району, на якій обговорили стан правопорядку під час Великодніх свят.

13042018035На нараді були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, начальник районного відділу управління служби безпеки України в Івано-Франківській області Віорел Мітрофан, заступник начальника Косівського відділу Коломийської місцевої прокуратури Дмитро Медведчук, начальник Косівського відділу поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області Олександр Байдусь, начальник Косівського районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області Василь Ковалюк та працівники сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

На нараді було обговорено стан правопорядку в Косівському районі під час Великодніх свят, а також позаштатні ситуації, які виникали. Кожен керівник доповів про виконану роботу своєї служби, наявність чи відсутність позаштатних ситуацій та методи реагування на них.

13042018036Крім того, Віталій Васильович наголосив на важливості координації дій правоохоронних органів у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Керівники правоохоронних органів запевнили, що завжди готові до належного забезпечення правопорядку та безпеки на території району.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

13042018037

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams