Народний депутат Юрій Соловей відзвітував перед виборцями Косівщини

1604201800013 квітня 2018 року в сесійному залі Косівської районної державної адміністрації звітував про свою роботу за минулий рік народний депутат України від БПП «Солідарність» Юрій Соловей. В залі були присутні голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, голова районної ради Павло Ванджурак, Косівський міський голова Юрій Плосконос, сільські голови, депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій та громадськість нашого району.

16042018001Юрій Ігорович розповів присутнім над чим працював у парламенті впродовж минулого року та на чому зосередить свою депутатську діяльність найближчим часом. Так, народний депутат повідомив присутніх про кількість прийнятих законопроектів, поданих ним на розгляд сесії Верховної Ради, а також про кількість залучених коштів з державного бюджету в Косівський район, виконання передвиборчих програм.

Після виступу народного депутата присутні в залі мали можливість поставити запитання та отримати відповіді. В залі з уст присутніх звучало багато подяк в адрес народного депутата Юрія Солов’я за допомогу у вирішенні різних питань.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

1604201800216042018003

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams