Очільники району завітали до громадської організації “Косівської територіальної первинної організації українського товариства сліпих”

12062018003Сьогодні, 12 червня 2018 року, голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк та голова районної ради Павло Ванджурак завітали до громадської організації територіальної первинної організації “Косівської територіальної первинної організації українського товариства сліпих”.

12062018004Під час спілкування з керівником “УТОСу”, Наталією Девдою та членами громадської організації, очільники району вислухали проблемні питання, які виникають під час їх діяльності та пообіцяли знайти шляхи вирішення нагальних проблем.

Крім того, голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк та голова районної ради Павло Ванджурак нагородили спільною подякою Наталію Девду за високий професіоналізм, сумлінну і самовіддану працю та з нагоди 42-річного ювілею від дня заснування “Косівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих”.

12062018005Українське товариство сліпих було створено 4 червня 1933 р. На даний час дана громадська організація спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування захищає права та інтереси незрячих, допомагає в здійсненні трудової та медичної реабілітації, турбується про добробут та інтеграцію в суспільство осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams