У Кутській міській лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

14062018004День медичного працівника традиційно в Україні святкують у третю неділю червня. На урочистий захід з нагоди Дня медика в Кутській міській лікарні, який цьогоріч святкують 17 червня, прийшли голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, заступник голови районної ради Володимир Петричук, Кутський селищний голова Ярослав Вардзаль.

14062018005В актовому залі Кутської міської лікарні зібралися медичні працівники цього закладу, яких привітали головний лікар Кутської міської лікарні Ігор Грабовецький та головний лікар Косівської центральної районної лікарні Дмитро Микитюк. До вітальних слів долучилися очільники району – голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський та заступник голови районної ради Володимир Петричук. За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток галузі здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника медики Кутської міської лікарні були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

“В цей день ми низько вклоняємося професії медика, адже ви своєю невтомною працею з дня в день піклуєтеся про людське життя і здоров’я. Влада району, в свою чергу, завжди буде допомагати в розбудові медичної галузі”, - зазначив Віталій Васильович.

14062018006Після урочистих заходів керівництво району разом із головним лікарем Кутської міської лікарні Ігорем Грабовецьким та головним лікарем Косівської центральної районної лікарні Дмитром Микитюком оглянули відділення денного стаціонару, неврологічного та терапевтичного відділень Кутської міської лікарні, де поспілкувалися з пацієнтами та персоналом медичного закладу.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

14062018007140620180081406201800914062018010

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams