Обговорено питання встановлення пам’ятника «Пантеон повстанської слави»

10072018000Днями у голови районної державної адміністрації Віталія Кічеряка відбулася нарада по підготовці та встановленню пам’ятника «Пантеон повстанської слави» на межі сіл Космач та Люча.

10072018001На нараді були присутні: депутат районної ради Микола Васкул, начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Василь Струк, головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Віта Дубас, о. Петро Дяків - декан Косівської Української Автокефальної Православної Церкви, о. Василь Павлюк – священик храму Успіння Пресвятої Богородиці Косівської Української Православної Церкви Київського Патріархату, о. Юрій Корпанюк – священик храму Василія Великого Косівської Української Греко-Католицької Церкви.

На нараді обговорювалися питання про підготовку та встановлення пам’ятника вшанування героїчного чину української повстанської армії в роки Другої світової війни «Пантеон повстанської слави» на межі сіл Космач та Люча. Присутніми на нараді було запропоновано звернутися до правлячих керівників української церкви, представлених у районі релігійних громад, з проханням долучитися до збору коштів на пам’ятник. Крім того, потрібно забезпечити систематичне широке висвітлення в газеті «Гуцульський край», на сайті районної державної адміністрації та на білбордах району історичної події переможного бою вояків УПА, чоти Кривоноса, сотні Мороза над енкаведистами на урочищі Рушір с. Люча, та макету пам’ятника вшанування героїчного чину української повстанської армії в роки Другої світової війни.

10072018003Також на нараді обговорювалося питання створення осередків по селах району «Простір встановлення особистості» щодо всебічного патріотичного самовиховання української молоді. Запропоновано організовувати та залучати молодь до об’єднання, активної розбудови національного середовища, всебічного патріотичного самовиховання української молоді на засадах християнської моралі. Крім того, присутні на нараді висловили побажання до відновлення організації «Пласт» на території району.

Відділ культури, національностей
та релігій райдержадміністрації

1007201800310072018004

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams