Голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк привітав працівників ветеринарної медицини з професійним святом

08082018002Щороку у другу неділю серпня українські ветеринари, а також всі, хто причетний до цієї сфери, відзначають своє професійне свято. Статус офіційного свято отримало відносно недавно — на самому початку тисячоліття.

08082018003Напередодні професійного свята Дня працівників ветеринарної медицини голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та туризму Василь Жмендак та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ярослав Новицький привітали ветеринарів районну з цим днем.

З нагоди свята було вручено подяку райдержадміністрації та районної ради колективу Косівської районної державної лікарні ветеринарної медицини за сумлінну і наполегливу працю, високий професіоналізм, відданість професії та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини, яку отримав її очільник Сергій Деделюк.

08082018004Віталій Васильович подякував працівникам за забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин та побажав міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання.

Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

08082018005

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams