Прикарпаття вручило косів’янину отцю Івану Близнюку високу нагороду

06112018000Іван Близнюк, декан Косівський Української Православної Церкви Київського Патріархату, нагороджений відзнакою обласної державної адміністрації та обласної ради – медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям». У розпорядженні від 17 жовтня 2018 року № 345-к/722-р зазначається, шо нагорода Івану Дмитровичу вручена «за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток культури і духовності рідного краю».

Довідково: отець митрофорний протоієрей декан Косівський Іван Близнюк належить до священиків, які не лише здатні запалити словом людські серця, а й власним прикладом спонукають робити добро.

Народився у сім’ї священика (батько – о. Дмитро Близнюк).

Навчався у Косівській школі №1 та музичному училищі ім. Д.Січинського.

У 1991 році вступив до Івано-Франківської духовної семінарії.

У 1994 році отець Іван Близнюк рукоположений у сан диякона, а згодом – у сан священика. У тому ж році, після закінчення Духовної семінарії, вступив до Київської Духовної Академії, яку закінчив у 1998 році з відзнакою. У 1995 році возведений у сан протоієрея.

Священне служіння розпочав у Косові, Городі та Старому Косові.

У 1995 році перевівся на заочну форму навчання у Київській Духовній Академії і був призначений настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Старому Косові.

Від 2004 році призначений Косівським благочинним.

06112018001У 2005 році вступив на навчання до Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (спеціальність «філософія та релігієзнавство»), який закінчив у 2010 році. У цьому ж році почав працювати у Старокосівській ЗОШ І-ІІІ ст. учителем християнської етики.

У 2009 році нагороджений правом носіння Митри.

У 2017 році отець митрофорний протоієрей декан Косівський Іван Близнюк отримав високу церковну нагороду – орден великомученика Юрія за заслуги перед УПЦ КП.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення апарату
районної державної адміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams