Косівська гірськолижна дитячо-юнацька школа має належати територіальним громадам

061120180025 листопада цього року відбулася нарада на чолі з головою районної державної адміністрації Віталієм Кічеряком з приводу вирішення майбутньої долі Косівської гірськолижної дитячо-юнацької спортивної школи та її матеріальної бази.

06112018003Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, заступник голови районної ради Володимир Петричук, Косівський міський голова Юрій Плосконос та Городянський сільський голова Василь Пророчук.

Під час обговорення важливого питання Богдан Марчук зазначив, що в жодному випадку не можна допустити занепад спортивної школи, її матеріальної бази. Нинішні старання – для молоді, прийдешніх поколінь, які люблять спорт та не уявляють без нього свого життя. «Канатна дорога на горі Михалковій упродовж трьох років не функціонує. Ми повинні зробити все, щоб спортивна галузь у краї отримала новий розвиток. Для цього необхідне залучення значних інвестиційних коштів. Та, найперше, – школа і її матеріальна база мають бути надбанням місцевих територіальних громад», – додав перший заступник.

06112018004У результаті наради було вирішено надіслати листа голові обласної крайової ради ФСТ «Україна» з проханням передати Косівську гірськолижну дитячо-юнацької спортивну школу та її матеріальну базу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.

Спільний лист підписали голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк та заступник голови районної ради Володимир Петричук.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення апарату
районної державної адміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams