Обговорені сценарії відзначення пам’ятних дат, що відбудуться на початку третьої декади листопада

08112018002На порядок денний наради, яку сьогодні провів перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук були винесені 2 питання. Перше стосувалося розгляду та затвердження плану заходів із підготовки й відзначення в районі Дня Гідності та Свободи. Друге – заходів, що заплановані у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

08112018003Богдан Марчук наголосив на важливості цих подій для всієї України, зокрема, жителів Косівщини.

Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Володимир Петричук, Косівський міський голова Юрій Плосконос, керівник ГО «Майдан» Ганна Рибчук, керівники та представники відділів і секторів райдержадміністрації.

Під час зустрічі були обговорені сценарії відзначення пам’ятних дат, що відбудуться на початку третьої декади листопада. 21 листопада пройде віче на місцевому майдані Незалежності (до Дня Гідності та Свободи) та 23 листопада захід у районному будинку культури, де демонструватиметься фільм про голодну трагедію на західних українських землях (до 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні).

08112018004Про остаточний час початку зазначених вище заходів буде повідомлено у спеціальних оголошеннях на сайті районної державної адміністрації та в газеті «Гуцульський край».

Не обійшли присутні увагою і тему створення у місті Косові скверу та зведення пам’ятного знака героям, які загинули на сході України, захищаючи незалежність нашої держави. При цьому керівниками райдержадміністрації та міста було зазначено, що цей процес довготривалий, адже потребує дотримання відповідних процедур і значних коштів. Наразі доводиться доводити до ладу справи, завдання та проблемні питання, на вирішення яких очікують і ті ж учасники подій на столичному Майдані, й усі жителі Косівщини.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та правового
забезпечення апарату районної державної адміністрації

0811201800508112018006

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams