Голова райдержадміністрації провів засідання районної Ради регіонального розвитку

05122018010Сьогодні 5 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк  провів засідання районної Ради регіонального розвитку за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району, сільських, селищного, міського голів, керівників ОТГ.

05122018050

Засідання районної Ради регіонального розвитку розпочалося з привітання голови райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Збройних сил України, та міжнародного дня волонтера.

Також голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк спільно з керівником апарату облдержадміністрації Романом Маланієм та головою ГО спілки учасників АТО у Косівському районі Іваном Крисяком нагородили учасників АТО та волонтерів району за бойову звитягу.

Сьогоднішнє засідання районної Ради регіонального розвитку присвячене підсумкам роботи нашого регіону за останні чотири роки та розвиток району і напрямки на 2019-2021 роки, про що доповів та провів презентацію голова райдержадміністрації Кічеряк Віталій Васильович.

05122018053В процесі роботи про розвиток та перспективні завдання Смоднянської сільської ради доповів  Смоднянський сільський голова Михайло Рабинюк; про розвиток Косівської кераміки, як національно-культурної спадщини доповіла кандидат мистецтвознавства, доцент, член національної спілки художників України, голова організації «Благодійний фонд «Автентика Гуцульщини» Марія Гринюк; про роботу в нових умовах децентралізації поділився досвідом заступник голови Рожнівської ОТГ Роман Матейчук; про впровадження реформи у медичній галузі  доповів депутат районної ради, голова госпітальної ради Косівського госпітального округу Іван Слижук; про державну підтримку малих середніх фермерських господарств, особистих селянських господарств у 2018 році та проблемні питання аграрного комплексу району доповів голова асоціації фермерів України Василь Сливка.

05122018055Начальник Косівської державної податкової інспекції Коломийського управління ГУ ДФС в Івано - Франківській області Оксана Мельниченко та начальник відділу в Косівському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано - Франківській області Іванна Сайнюк доповіли по не менш важливих питаннях щодо передбачення заходів з розроблення генеральних планів населених пунктів району, розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно - територіальних утворень та поновлення нормативно - грошової оцінки земель населених пунктів району, а в подальшому проведення звірки обліку землевласників та землекористувачів з органами Державної фіскальної служби.

05122018011

Віталій Кічеряк проаналізував соціально-економічний стан району та перспективи його розвитку на 2019-2021 роки. Під час своєї доповіді голова райдержадміністрації більш детально зупинився на основних сферах життєдіяльності району: охороні здоров’я, освіті, культурі, агропромисловому розвитку, соціальній роботі, будівництві, промисловості, підприємництві, туристичній діяльності, розвитку спорту.

На завершення доповіді голова райдержадміністрації наголосив на п’ятьох пріоритетних завданнях райдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки: покращення освітянської та медичної галузей, розширення мережі дошкільної освіти, ремонту доріг загального користування державного та місцевого значення, впровадження енергоефективних заходів в закладах освіти та медицини, реалізації заходів в галузі туризму.

Також окреслено три стратегічних напрямки над якими зараз працює райдержадміністрація: будівництво гірськолижного комплексу на горі Михалкова, добудова незавершеного будівництва спортивного корпусу школи в селі Старий Косів, будівництво культурно-мистецького комплексу «Мальований Дзбан» в селі Старий Косів.

05122018014Проаналізувавши більшість галузей розвитку нашого району зроблено висновок, що ми твердо дивимось в майбутнє, прагнемо подолати труднощі і віримо, що маємо всі перспективи бути привабливим туристичним центром України завдяки своїй неповторності, адже Косівщина – це величезний потенціал людської сили. Косівщина – це величезний потенціал людської віри. Косівщина – це край єврооптимістів, з унікальною вірою в Європу і власне європейське майбутнє, на що наголошує Президент України Петро Порошенко.

На завершення керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій підвів підсумки засідання районної Ради регіонального розвитку, відзначивши основні досягнення, які відбулися в районі і проблеми, які необхідно вирішувати на виконання стратегічних завдань Президента України Петра Порошенка та уряду держави на 2019-2021 роки.

Організаційний відділ апарату
райдержадміністрації

05122018054051220180510512201805205122018012051220180560512201801305122018057

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams