Косівщина готується до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

06022019001Сьогодні, 6 лютого 2019 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Марчука та голови районної ради Павла Ванджурака відбулася розширена нарада з приводу підготовки до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На нараді були присутні керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та представники громадських організацій та політичних партій району.

06022019002Цьогоріч минає вже 5 років з тих кривавих подій, які відбувалися на Майдані Незалежності у м. Києві протягом 18-21 лютого. Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук ознайомив всіх присутніх на нараді з районним планом заходів з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, розробленим на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

На нараді всі присутні висловлювали думки щодо організації вшанування в районі подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та спорудження в м. Косів пам’ятника Героям, які поклали своє життя на Майдані під час революційних подій 2014 року.

За результатами наради керівництвом району були надані відповідні протокольні доручення.

 Відділ інформаційно-аналітичної
роботи та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

0602201900306022019004

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams