Відбулася щотижнева нарада з питань пов’язаних з життєдіяльністю району

15042019006Сьогодні, 15 квітня 2019 року, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району щодо основних питань, пов’язаних із життєдіяльністю району.

15042019007У нараді взяли участь заступник голови районної ради Володимир Петричук, міський голова Юрій Плосконос.

На нараді було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.

Керівники структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій району доповіли про ситуацію в районі за галузевими напрямками.

Голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк зауважив, що згідно розпорядження від 01.04.2019 року №120 обласної державної адміністрації «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят» щорічної  всеукраїнської акції «За чисте довкілля»» 19 квітня 2019 року в Косівському районі будуть проведені заходи  з благоустрою територій в населених пунктах.

15042019008Віталій Васильович наголосив, що: «Чітка злагоджена робота – це запорука стабільності в усіх сферах життя району».

За результатами наради Віталій Кічеряк дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams