Відбулася чергова нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій району

1006201900010 червня 2019 року голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій району.

10062019001В нараді взяли участь перший заступник голови Богдан Марчук, заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський, заступник голови районної ради Володимир Петричук, Косівський міський голова Юрій Плосконос.

Нарада розпочалася з питання наслідків стихії, яка нанесла шкоди жителям району та визначено шляхи її усунення . Оперативну інформацію по вищезгаданому питанню доповідав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та охорони праці райдержадміністрації Віталій Кардащук.

Голова райдержадміністрації Віталій Васильович заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію в регіоні за різними галузевими напрямами та озвучив окремі доручення з актуальних питань життєдіяльності району.

Також на нараді розглядалися питання про стан виплат заробітної плати по різних галузях у районі, ремонт доріг, стан військового призову, військовий облік та інші.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано протокольні доручення.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

10062019003

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams