В ОДА проаналізовано стан виконання бюджетів районів та виплати заробітної плати бюджетникам

news-image8 липня в облдержадміністрації відбулися робочі зустрічі т.в.о. голови обласної державної адміністрації Марії Савки та заступника голови ОДА Віталія Федоріва з головами районних державних адміністрацій.

Участь також взяли керівники департаментів будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, освіти, науки та молодіжної політики, охорони здоров’я, фінансів, соціальної політики облдержадміністрації, а також ДП «Дороги Прикарпаття».

У рамках робочих зустрічей проаналізовано стан виконання бюджетів районів та ситуацію із виплатою заборгованої заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Керівникам районів доручено напрацювати шляхи виходу із ситуації, що склалася, і підготувати пропозиції щодо економії та залучення додаткових коштів до місцевих бюджетів.

Окремо йшлося також і про хід реформування галузі охорони здоров’я та підготовку закладів освіти до нового начального року, питання соціального захисту населення області.

Крім того, було обговорено процес виконання розпорядження облдержадміністрації від 10 червня 2019 року № 292. Цим документом затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам, які будуть здійснюватися у 2019 році. Загалом передбачено спрямувати на перелічені об’єкти понад 300 мільйонів гривень.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams