«Підвищити персональну відповідальність керівників та спеціалістів за дотримання встановлених вимог щодо підготовки та оформлення відповідей на виконання документів органів влади вищого рівня», - зазначив Віталій Васильович

10092019003Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кічеряка, сьогодні, 10 вересня 2019 року, відбулася щотижнева нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Марчука з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій району.

10092019004Голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк проінформував всіх присутніх по питаннях, які були вчора заслухані на апаратній нараді у голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, зокрема: про адміністрування місцевих податків і зборів; стан ринку праці за 8 місяців 2019 року; виконавську дисципліну у роботі з документами.

Про ситуацію в районі з вищенаведених питань доповіли керівники відповідних служб району.

Віталій Васильович, зосередив увагу присутніх на підвищенні персональної відповідальності керівників та спеціалістів за дотримання встановлених вимог щодо підготовки та оформлення відповідей на виконання документів органів влади вищого рівня.

10092019005Особливу увагу на нараді приділено питанню забезпечення навчальних закладів району твердим паливом, зокрема перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук звернувся до лісогосподарських підприємств району та наголосив: «До 31 вересня 2019 року всі навчальні заклади району мають бути забезпечені дровами».

Про стан підготовки до фестивалю «Барви карпатського ліжника», який відбудеться 20-22 вересня 2019 року у Яворові, доповів начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Василь Струк.

На нараді також розглянули питання, які стосувалися бюджету, соціальної сфери, медицини, економіки, освіти та інші.

10092019006По завершенню наради головою райдержадміністрації Віталієм Васильовичем підсумовано роботу за попередній тиждень та надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій району.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення
апарату райдержадміністрації

10092019007

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams