Нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Марчука

08112019006На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження обласної державної адміністрації від 01.11.2019 року №546 «Про організацію прийомів громадян з особистих питань керівництвом обласної державної адміністрації», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян щодо звернення сьогодні, 8 листопада 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук провів нараду щодо забезпечення виконання райдержадміністрацією вищевказаних документів.

Богдан Васильович звернув основну увагу на якість розгляду звернень громадян виконавцями. А також наголосив про подальше заслуховування керівників на нарадах у керівництва районної державної адміністрації  про надання обґрунтованих відповідей на звернення громадян.

08112019007За результатами наради дані відповідні доручення.

В нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Василь Книш, завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації Наталія Романюк.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та правового забезпечення апарату
районної державної адміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams