Відбулася зустріч воїнів - інтернаціоналістів

14022020010З нагоди 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в приміщенні сесійної зали відбулися збори громадської організації Косівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

14022020011Учасники підняли ряд важливих питань, що стосуються надання та нарахування субсидій, забезпечення путівками, обговорили макет майбутнього пам’ятника воїнам-афганцям, надання приміщення під офіс   громадській організації Косівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Привітати воїнів-інтернаціоналістів за активну громадянську позицію на зустріч завітали й керівники району. Голова районної державної адміністрації Петро Іванишин та голова районної ради Павло Ванджурак  виразили слова вдячності воїнам-афганцям за те, що свято бережуть пам’ять про своїх бойових друзів, за активну діяльність товариства,  за патріотично-виховну роботу серед молоді і самовідданість тих, хто бере  участь у теперішній війні або активно допомагають військовослужбовцям Збройних Сил України та запевнили представників громадськості у подальшій тісній співпраці та підтримці з боку районної влади.

14022020012Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто загинув на війні чи помер після її закінчення.

Головний спеціаліст з питань
організаційної роботи
апарату райдержадміністрації
Марія Захарчук

1402202001314022020014

 

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams