Ряд важливих питань обговорено на нараді з сільськими, селищними, міським головами

071220170056 грудня 2017 року в сесійному залі районної ради відбулася нарада з сільськими, селищними, міським головами, а також керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

07122017006В роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Зеновій Томащук, голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад в Івано-Франківській області Юрій Івасюк.

На нараді розглядалося ряд питань щодо організації громадських робіт у 2018 році, а також утримання доріг в зимовий період. Окремим пунктом заходу стало нагородження грамотами райдержадміністрації та районної ради Косівського міського, а також  Вижньоберезівського, Пістинського, Шешорського та Трацького сільських голів з нагоди Дня місцевого самоврядування.

07122017007З цієї нагоди, голова райдержадміністрації Зеновій Томащук зазначив: “Активна професійна робота міського, сільських та селищних голів району в сфері професійного розвитку сприяє становленню Косівщини як  сильного регіону у великій українській сім’ї”.

А також у зв’язку із обранням Зеновія Томащука головою Яблунівської об’єднаної територіальної громади він подякував всім керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ,  організацій району, сільським, селищним, міському головам за активну співпрацю та плідну роботу під час перебуванням його на посаді голови райдержадміністрації.

0712201700807122017009

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams